Sean O’Malley przez wielu kreowany jest na przyszłego mistrza UFC. W kolejnej walce zostanie jednak rzucony na naprawdę głęboką wodę, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem kategorii koguciej, Petrem Yanem. Będzie to starcie rankingowej “jedynki” z “trzynastką”. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Yan vs O'Malley? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Yan vs O'Malley na UFC 280

Zakłady bukmacherskie na walkę Yan vs O'Malley zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Betfanie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Yan vs O'Malley takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Yan vs O'Malley na UFC 280

Kursy na Yan vs O'Malley, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Zdecydowanie większe szanse według ekspertów ma reprezentant Rosji. Kurs na wygraną Petra Yana wynosi 1,25, zaś na triumf Seana O’Malley aż 4,00. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Yan vs O'Malley na UFC 280

Petr Yan w ostatnich trzech walkach zaliczył dwie porażki i jedną wygraną. W poprzednim starciu z Aljamainem Sterlingiem pokazał się z niezłej strony, jednak mimo tego musiał uznać wyższość Aljamaina Sterlinga. Sean O’Malley na ten legitymuje się rekordem 15-1. Jego ostatnia walka z Pedro Munhozem zakończyła się wynikiem no contest przez nieintencjonalny palec w oko, jednak do momentu przerwania "Sugar" przegrywał na kartach punktowych.

Zobacz także: Typy na UFC 

Petr Yan bez wątpienia będzie zdecydowanie największym wyzwaniem w karierze Seana O’Malley. "Sugar” tylko raz walczył z kimś kto znajdował się w momencie pojedynku w czołowej piętnastce rankingu UFC. Yan natomiast to niezwykle doświadczony zawodnik, a przy tym tylko dwa lata starszy od 27-letniego Amerykanina. Wydaje się, że jeśli O'Malley nie potrafił poradzić sobie z Pedro Munhozem, to Petr Yan będzie dla niego przeszkodą nie do przejsćia. O ile w stójce “Sugar” ma szansę z Rosjaninem, to zapasy byłego mistrza UFC stoją na znacznie wyższym poziomie. W tej walce stawiamy na Petra Yana. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betfan.

Typ: PETR YAN 

Gdzie obejrzeć walkę Yan vs O'Malley na UFC 280 – transmisje

Gala UFC 280 odbędzie się 22 października 2022 roku. Gospodarzem wydarzenie będzie Etihad Arena w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Yan vs O'Malley został zaplanowany na godzinę 20:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.


Kiedy odbędzie się walka Yan vs O'Malley?  
Petr Yan i Sean O’Malley zmierzą się na gali UFC 280, która została zaplanowana na 22 października.
Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?  
Według bukmacherów faworytem jest Petr Yan, na którego kurs wynosi 1,25.