Na gali UFC 267 miało dojść do długo wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Petrem Yanem a Aljaminem Sterlingiem. Jednak Amerykanin wycofał się z walki z powodu problemów z szyją. Na zastępstwo w miejsce mistrza UFC wskoczył jego rodak, Cory Sandhagen. Stawką pojedynku będzie tymczasowy pas mistrza w wadze koguciej. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Yan – Sandhagen? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Yan – Sandhagen na UFC 267

Zakłady bukmacherskie na walkę Yan – Sandhagen znajdziemy już u większości dostępnych bukmacherów. Na ten moment możemy je wyszukać między innymi w Betclic, Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu możemy skorzystać też z dodatkowych zakładów bukmacherskich na Yan – Sandhagen takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy Yan – Sandhagen UFC 267

Na ten moment legalni bukmacherzy nie mają wątpliwości, że faworytem tego pojedynku jest Petr Yan. Rosjanin przez wielu uważany jest obecnie za najlepszego zawodnika w dywizji koguciej na świecie. W starciu o mistrzowski pas przeciwko Aljamainowi Sterlingowi również większe szanse dawano Yanowi. Na zwycięstwo 28-latka kursy kształtują się w okolicy 1,35, zaś na wygraną Cory’ego Sandhagena 2,95. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Yan – Sandhagen UFC 267

Petr Yan w swojej ostatniej walce stracił pas mistrza UFC w kategorii koguciej. Nie okazał się on jednak słabszy od Aljamaina Sterlinga, a przegrał przez dyskwalifikacje za nielegalne uderzenie kolanem w parterze. Rosjanin otrzymał od UFC błyskawiczną szansę na odzyskanie trofeum ogłaszając rewanż pomiędzy nim a Sterlingiem na gali UFC 267. Do pojedynku jednak nie dojdzie, ponieważ Amerykanin zmaga się z problemami z szyją. Zamiast niego Petr Yan zmierzy się z Corym Sandhagenem. 29-latek w ostatniej walce zmierzył się z powracającym po 2,5-letniej przerwie TJ-em Dillashawem. Starcie było niezwykle wyrównane jednak przez niejednogłośną decyzję sędziów wygrał Dillashaw.

Zobacz także: Typy na UFC

Sandhagen na przygotowanie się do pojedynku z Petrem Yanem ma tylko miesiąc. Rosjanin o swojej walce na UFC 267 wiedział już od dawna. Typując tę walkę można w przypadku obu zawodników można wspólny mianownik w postaci walki z Aljamainem Sterlingiem. Sandhagen przegrał ze swoim rodakiem na UFC 250 już w pierwszej rundzie przez duszenie zza pleców. Yan nie tylko toczył wyrównany bój z aktualnym mistrzem UFC, ale momentami udawało mu się dominować nad Sterlingiem. To pokazuje różnice w poziomach między Rosjaninem a Sandhagenem. W połączeniu z możliwością dłuższego przygotowania się przez Yana wydaje się, że reprezentant Rosji powinien zwyciężyć w tym pojedynku przed czasem.

Typ: PETR YAN PRZED CZASEM

Gdzie obejrzeć walkę Yan – Sandhagen – transmisje

Gala UFC 267 odbędzie się 30 października 2021 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Etihad Arena w Abu Dhabi. Start karty głównej, na której odbędzie się pojedynek Yan - Sandhagen, zaplanowany został na godzinę 20:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Galę UFC 267 od godziny 18:00 pokaże Polsat Sport. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Petr Yan - Cory Sandhagen?  
Petr Yan i Cory Sandhagen zmierzą się na gali UFC 267, która rozpocznie się 30 października 2021 roku. Karta główna, na której odbędzie się ten pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:00
2. Kto według bukmacherów jest faworytem w tym pojedynku? 
Faworytem tego pojedynku jest Petr Yan, na którego kursy wynoszą około 1,35.