Tom Aspinall po podpisaniu kontraktu z UFC idzie jak burza. 28-letni zawodnik jest niepokonany w najlepszej organizacji świata, a swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z niezwykle doświadczonym i wysoko notowanym Alexandrem Volkovem. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Volkov - Aspinall? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Volkov – Aspinall na UFC Fight Night 204

Zakłady bukmacherskie na walkę Volkov - Aspinall zostały jeszcze upublicznione przez polskich bukmacherów. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Volkov - Aspinall takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Volkov – Aspinall na UFC Fight Night 204

Kursy na Volkov - Aspinall, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Według bukmacherów faworytem tego starcia będzie Tom Aspinall. Kurs na wygraną Anglika wynosi 1,80, zaś na triumf Alexandara Volkova 2,00. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Volkov – Aspinall na UFC Fight Night 204

Alexander Volkov w ostatnich latach przegrywał tylko z zawodnikami ze ścisłej czołówki wagi ciężkiej. Lepsi od rosyjskiego zawodnika byli jedynie Derrick Lewis, Curtis Blaydes oraz niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa Ciryl Gane. W ostatniej walce “Drago” pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów polskiego reprezentanta, Marcina Tyburę.

Tom Aspinall od czasu dołączenia do UFC jest niepokonany. Anglik stoczył w najlepszej organizacji MMA na świecie cztery pojedynki i wszystkie wygrał. Warto wspomnieć, że każdy z tych pojedynków kończył przed czasem. Trzy starcia wygrywał w pierwszej rundzie, a jedno w drugiej. W swojej ostatniej walce pokonał przez TKO Segeya Spivaka, który przed pojedynkiem z Aspinallem był na fali trzech zwycięstw z rzędu.

Zobacz także: Typy na UFC

Tom Aspinall przebojem wdarł się do czołówki wagi ciężkiej. 28-latek już po czterech walkach w UFC znalazł się w top 10 rankingu. Alexander Volkov będzie z pewnością najbardziej wymagającym przeciwnikiem w karierze Brytyjczyka. Rosjanin jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. Będzie to dla niego 44 walka w zawodowej karierze, a 12 w UFC. Aspinall natomiast ma na swoim koncie dopiero 13 zawodowych walk. 28-latek z pewnością nie będzie w tej walce bez szans natomiast Volkov zwyciężał już ze znacznie bardziej renomowanymi zawodnikami. Biorąc pod uwagę wysokie umiejętności stójkowe Rosjanina, jego doświadczenie, wyśmienite warunki fizyczne oraz to jak trudno sprowadzić go do parteru stawiamy na jego wygraną. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: ALEXANDER VOLKOV

Gdzie obejrzeć walkę Volkov – Aspinall na UFC Fight Night 204 – transmisje

Gala UFC Fight Night 204 odbędzie się 19 marca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie O2 Arena w Londynie. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Volkov - Aspinall, zaplanowany został na godzinę 21:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Volkov - Aspinall? 
Alexander Volkov i Tom Aspinall zmierzą się ze sobą na gali UFC Fight Night 204, która rozpocznie się 19 marca 2022 roku.
2. Kogo w ostatniej walce pokonał Alexander Volkov? 
W swojej poprzedniej walce Alexander Volkov wygrał z Marcinem Tyburą.