Na gali UFC 276 dojdzie do długo wyczekiwanego trzeciego pojedynku pomiędzy Alexandrem Volkanovskim a Maxem Hollowayem. Obaj zawodnicy mieli dopełnić trylogię już na marcowej gali UFC 272, jednak wtedy z pojedynku wypadł Amerykanin. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Volkanovski – Holloway 3? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Volkanovski – Holloway 3 na UFC 276

Zakłady bukmacherskie na walkę Volkanovski – Holloway 3 upublicznili już polscy bukmacherzy, między innymi Fortuna czy Betfan. Jako że do walki nie pozostało wiele czasu znajdziemy również dodatkowe zakłady bukmacherskie na Volkanovski – Holloway 3 takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Volkanovski – Holloway 3 na UFC 276

Kursy na Volkanovski – Holloway 3, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Eksperci oraz bukmacherzy uważają, że większe szanse na zwycięstwo ma obecny mistrz. Te przewidywania nie mogą dziwić, ponieważ Volkanovski wygrał dwa poprzednie starcia z Hollowayem. Kurs na wygraną 33-latka wynosi 1,45, zaś na triumf pretendenta 2,70. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Volkanovski – Holloway 3 na UFC 276

Alexander Volkanovski przez wielu uważany jest już za najwybitniejszego piórkowego w historii mimo tego, że na swoim koncie ma zaledwie trzy udane obrony mistrzowskie. W UFC jest jednak niepokonany. Jego bilans w wadze piórkowej w najlepszej organizacji MMA na świecie wynosi 9-0. To w jakim stylu rozprawił się w ostatniej walce z Chan Sung Jungiem naprawdę mogło robić wrażenie.

Dla Maxa Hollowaya trzecie starcie z Volkanovskim będzie drugą szansą na odzyskanie mistrzowskiego pasa. Otrzymał ją dzięki dwóm zwycięstwom nad Calvinem Kattarem oraz Yairem Rodriguezem. W oby tych pojedynkach 30-latek zaprezentował się fenomenalnie.

Zobacz także: Typy na UFC 

Obaj zawodnicy znają się doskonale. Przewalczyli ze sobą już dziesięć rund, czyli łącznie 50 minut. Najprawdopodobniej trzecie starcie będzie bardzo podobne do dwóch poprzednich. Volkanovski będzie nękał Hollowaya kopnięciami, a w chwili zagrożenia postara się o sprowadzenie walki do parteru. “Blessed” natomiast musi liczyć na to, że uda mu się ustrzelić mistrza dzięki swojej niesamowitej stójce. Według nas górą po raz trzeci na punkty okaże się Volkanovski, który jest bardziej przekrojowym zawodnikiem i dzięki swojemu fighterskiemu IQ nie powinien dać się zaskoczyć Holloway’owi. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betfan.

Typ: ALEXANDER VOLKANOVSKI NA PUNKTY 

Gdzie obejrzeć walkę Volkanovski – Holloway 3 na UFC 276 – transmisje

Gala UFC 276 odbędzie się w nocy z 2 na 3 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Volkanovski – Holloway 3 został zaplanowany na 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Volkanovski – Holloway 3? 
Alexander Volkanovski i Max Holloway zmierzą się na gali UFC 276, która rozpocznie się 2 lipca 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów faworytem jest Alexander Volkanovski, na którego kurs wynosi 1,45.