Paweł Tyburski i Łukasz Lupa zmierzą się na pierwszej gali Prime Show MMA. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Tyburski vs Lupa

Zakłady bukmacherskie na walkę Tyburski vs Lupa, czyli kto jest faworytem tego starcia? Trzeba pamiętać, że Łukasz Lupa wskoczył do karty walk na kilkanaście dni przed galą. Włodarze Prime Show MMA długo nie mogli znaleźć rywala dla Pawła Tyburskiego, gdyż kolejni przeciwnicy odmawiali z nim pojedynku. Lupa znany jest z tego, że walk nie odmawiał, więc przyjął również i tę propozycję. Biorąc jednak pod uwagę zakłady bukmacherskie, Lupa nie jest faworytem tego starcia.

Zobacz także – karta walk pierwszej gali Prime Show MMA

Kursy Tyburski vs Lupa

Kursy na Tyburski vs Lupa sugerują, że większe szanse na wygraną bukmacherzy dają pierwszemu z zawodników. Firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), oficjalny sponsor gali Prime Show MMA, wystawiła kursy na pierwszą galę nowej federacji. Kurs na Tyburskiego wynosi 1.45, podczas gdy na Lupę - 2.55.

Trzeba jednak pamiętać o atomowym uderzeniu, które posiada Lupa, będący w stanie znokautować każdego jednym ciosem. Lupa posiada jednak spore braki w parterze i z pewnością taki pomysł na ten pojedynek będzie miał nieco bardziej przekrojowy Tyburski.

Typy Tyburski vs Lupa

Typy na Tyburski vs Lupa, czyli kto powinien wygrać ten pojedynek? Scenariusze są dwa - albo Lupa w pierwszej rundzie, albo Tyburski w dalszej fazie walki lub na punkty. Lupa z pewnością nie będzie wzorowo przygotowany do tego pojedynku, jeśli chodzi o aspekty kondycyjne. Tyburski natomiast trenuje znacznie dłużej. Jeśli przetrwa nawałnicę ciosów swojego rywala, powinien wygrać to starcie i zanotować premierowe zwycięstwo na gali Prime Show MMA.