Tromba vs Gimper zmierzą się w walce na gali FAME MMA 14. Kto jest faworytem main eventu?

Zakłady bukmacherskie Tromba vs Gimper FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na Tromba vs Gimper, czyli kto jest faworytem walki wieczoru FAME MMA 14? Bukmacherzy nie mają wątpliwości - choć obaj zawodnicy będą debiutantami, zdecydowanie większe szansę na wygraną ma przedstawiciel Ekipy Friza w FAME MMA, czyli popularny Tromba.

Kursy Tromba vs Gimper

Kursy Tromba vs Gimper na FAME MMA 14 wskazują, że na papierze ten pojedynek ma sporego faworyta. Wygrana Tromby została oszacowana przez pracowników firmy Betclic na kurs 1.33, z kolei triumf Gimpera - 2.85.

Zobacz także – kod promocyjny Betclic

Wszystko wskazuje na to, że Tromba ma znacznie większy staż treningowy od swojego rywala. Tomasz Działowy, czyli Gimper, rozpoczął przygotowania później, niż Tromba trenował już ze swoim przyjacielem Kubą Nowaczkiewiczem czy sparował z Marcinem Dubielem. W przeszłości szykowana była zresztą walka Tromby z Kacprem Błońskim, więc możliwe, że już wtedy rozpoczął przygotowania do debiutu.

Typy Tromba vs Gimper

Typy na Tromba vs Gimper, czyli kto wygra tę walkę? Jeśli Tromba jest na etapie sparingów z Nowaczkiewiczem, Błońskim czy Polakiem, a Gimper w tym czasie szlifuje podstawy, nie powinien nikogo szczególnie dziwić fakt, że sporym faworytem tego starcia jest pochodzący z Krakowa i walczący na FAME MMA 14 przed swoją publicznością Tromba.

Zobacz także - kim jest Tromba?

Kursy jasno wskazują na to, że Tromba powinien wygrać i typy na walkę Tromba vs Gimper z pewnością będą szły w kierunku tego pierwszego. Nic nie wskazuje na to, żeby Gimper - poza siłą fizyczną nabytą przez lata treningów na siłowni - miał czymkolwiek zagrozić członkowi Ekipy.