Na KSW 87, po ostatniej porażce, do klatki powróci Roman Szymański. Jeden z czołowych polskich lekkich w swojej czternastej walce w KSW zmierzy się z niepokonanym od ośmiu starć Leo Brichtą. Kto wygra walkę Szymański vs Brichta?

Typy na Szymański vs Brichta - KSW 87

Leo Brichta w dobrym stylu wszedł do organizacji KSW pokonując na gali na Stadionie Narodowym Macieja Kazieczkę. Czech wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów. Teraz czego go jednak znacznie większe wyzwanie, bowiem zmierzy się z Romanem Szymańskim. Polak po czterech wygranych z rzędu był już o krok od walki o pas, jednak te plany przekreśliła porażka z Valeriu Mirceą.

Naszym zdaniem Roman Szymański jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. 30-latek jest bardziej doświadczony i mierzył się już z wieloma mocnymi rywalami. Brichta natomiast jeszcze nie miał okazji skonfrontować się z tak doskonałym i przekrojowym zawodnikiem jak Szymański. Na korzyść Czecha z pewnością będą działać warunki fizyczne, jednak poza tym aspektem wszystko przemawia za Polakiem.

TYP: Roman Szymański
KURS: 1.45

Kursy na Szymański vs Brichta

Kursy na Szymański vs Brichta, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem tej walki jest reprezentant Polski. Kurs na zwycięstwo Romana Szymańskiego wynosi 1.45, natomiast wygrana Leo Brichty została oszacowana na 2.80.

Szymański vs Brichta - zakłady bukmacherskie - KSW 87

Zakłady bukmacherskie na walkę Szymański vs Brichta są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Superbet.

Zakłady na walkę Szymański vs Brichta znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Szymański vs Brichta - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szymański vs Brichta? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE TYPY NA KSW 87

Typy na Martinek vs Stosic
Typy na Erslan vs Haratyk
KOD PROMOCYJNY KSW 87

Bukmacher Superbet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 87. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając również o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz cashback do 3500 PLN, bonus od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet 34 PLN za pierwszy depozyt oraz freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej!