W walce wieczoru gali KSW 87 dojdzie do pojedynku w wadze ciężkiej. Michal Martinek zmierzy się z Darko Stosicem. Wygrany prawdopodobnie w kolejnej walce stanie przed szansą na zdobycie mistrzowskiego pasa. Kto wygra walkę Martinek vs Stosic?

Typy na Martinek vs Stosic - KSW 87

Michal Martinek w organizacji KSW stoczył tylko dwa pojedynki. Czech w debiucie wygrał na punkty z Filipem Stawowym, a w kolejnej walce przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Danielem Omielańczukiem. Stosić natomiast w KSW zanotował sześć starć, z których wygrał pięć. Serb przegrał tylko z aktualnym mistrzem Philem de Friesem.

Naszym zdaniem pojedynek ten powinien być wyrównany i obaj zawodnicy mają realną szansę na wygraną. Dwie walki Martinka w KSW potrwały na pełnym dystansie. Stosić większość swoich walk kończył przed czasem, jednak tylko dwa z ostatnich siedmiu starć z udziałem Serba kończyły się w pierwszej odsłonie. Przewidujemy, że żaden z zawodników nie zdecyduje się pójść na całość od pierwszych sekund i walka Martinek vs Stosic potrwa co najmniej półtorej rundy.

TYP: Powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.60

Kursy na Martinek vs Stosic

Kursy na Martinek vs Stosic, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem jest Darko Stosić. Kurs na zwycięstwo Serba wynosi 1.32, natomiast wygrana Michala Martinka została oszacowana na 3.40.

Martinek vs Stosic - zakłady bukmacherskie - KSW 87

Zakłady bukmacherskie na walkę Martinek vs Stosic są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Superbet.

Zakłady na walkę Martinek vs Stosic znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Martinek vs Stosic - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Martinek vs Stosic? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE TYPY NA KSW 87

Typy na Erslan vs Haratyk
Typy na Szymański vs Brichta
KOD PROMOCYJNY KSW 87

Bukmacher Superbet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 87. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając również o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz cashback do 3500 PLN, bonus od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet 34 PLN za pierwszy depozyt oraz freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej!