Na gali KSW 87 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu w polskiej organizacji Rafała Haratyka. Byłego zawodnika Ares FC czy ACA w klatce KSW przywita Ivan Erslan. Kto wygra walkę Erslan vs Haratyk?

Typy na Erslan vs Haratyk - KSW 87

Przy okazji typowania walki Erslan vs Haratyk trzeba zaznaczyć, że Polak przez prawie całą swoją karierę walczył w wadze średniej, czyli w limicie do 84 kilogramów. Teraz zdecydował się na zmianę kategorii na półciężką. Erslan natomiast to naturalny półciężki, a ostatnią walkę stoczył nawet w limicie do 100 kg. Można być zatem pewnym, że Chorwat podczas pojedynku będzie znacznie cięższy od Polaka.

Według nas, głównie za sprawą fizyczności, minimalnie większe szanse w tej walce będzie miał Erslan. Haratyk jest jednak na tyle doświadczonym i klasowym zawodnikiem, że nie wolno go skreślać. Naszym zdaniem walka ta nie zakończy się szybko. Erslan jest co prawda typem finishera, ale Polak z pewnością postawi twarde warunki i będzie trudny do skończenia. Jeśli obaj przetrwają pierwsze wymiany, to w kolejnych minutach tempo zwolni i walka powinna wyjść poza pierwszą rundę.

TYP: Powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.70

Kursy na Erslan vs Haratyk

Kursy na Erslan vs Haratyk, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów nieznacznym faworytem jest Chorwat. Kurs na zwycięstwo Ivana Erslana wynosi 1.62, natomiast wygrana Rafała Haratyka została oszacowana na 2.30.

Erslan vs Haratyk - zakłady bukmacherskie - KSW 87

Zakłady bukmacherskie na walkę Erslan vs Haratyk są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Superbet.

Zakłady na walkę Erslan vs Haratyk znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Erslan vs Haratyk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Erslan vs Haratyk? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

KOD PROMOCYJNY KSW 87

Bukmacher Superbet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 87. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając również o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz cashback do 3500 PLN, bonus od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet 34 PLN za pierwszy depozyt oraz freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej!