Maciej Sulęcki, po trzech latach od pojedynku z Demetriousem Andrade, w czerwcu po raz drugi otrzyma szansę na zdobycie mistrzostwa świata. Tym razem zmierzy się o pas WBC z Jermallem Charlo, który legitymuje się nieskazitelnym rekordem 32-0. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Sulęcki - Charlo? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie na Sulęcki - Charlo

Zakłady bukmacherskie na walkę Sulęcki - Charlo zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w STS czy Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu nie znajdziemy dodatkowych zakładów bukmacherskich na Cieślak - Okolie takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy na Sulęcki - Charlo

Kursy na Sulęcki - Charlo, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem w tym starciu jest Jermall Charlo. Amerykanin jest niepokonany na zawodowych ringach, natomiast Sulęcki już dwukrotnie zaznał smak porażki. Kursy na wygraną Jermalla Charlo oscyluje w okolicach 1,08, zaś na triumf reprezentanta Polski waha się między 7,20 a nawet 9,50. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Sulęcki - Charlo

Maciej Sulęcki od mistrzowskiego pojedynku z Andrade miał duże problemy z regularnym toczeniem walk. Przez ostatnie trzy lata stoczył tylko dwa pojedynki. Do obu starć doszło na galach w Polsce. W sierpniu 2020 roku Sulęcki wygrał z Sashą Yengoyanem, a pod koniec 2021 z Fouadem El Massoudi.Ci rywale nie mieli jednak nic wspólnego z czołówką wagi średniej do jakiej aspiruje “Striczu”.

Jermall Charlo mistrzem świata organizacji WBC wagi średniej jest od czerwca 2019 roku, kiedy to pokonał jednogłośnie na punkty Brandona Adamsa. Od tamtej pory zaliczył trzy udane obrony. 32-letni Amerykanin ma na swoim koncie 32 wygrane, w tym 22 przed czasem. Trzeba jednak zaznaczyć, że Charlo nie mierzył się jeszcze z najgroźniejszymi rywalami w swojej kategorii takimi jak Giennadij Gołowkin, Chris Eubank Jr czy Jaime Munguia.

Zobacz także: Typy na Boks 

Jermall Charlo to jeden z najlepszych zawodników w wadze średniej. Wszystko w tej walce wydaje się być po stronie Amerykanina. Ma znacznie dłuższy zasięg ramion, jest młodszy, bardziej doświadczony na wysokim światowym poziomie i zawalczy u siebie. Znaczenie powinna mieć również aktywność ringowa w ostatnim czasie i to z kim mierzyli się obaj zawodnicy. Sulęcki w ostatnich walkach nie błyszczał na tle bardzo nisko notowanych rywali, więc niestety wątpliwe, że poradzi sobie z niepokonanym mistrzem świata. W tej walce typujemy zwycięstwo Jermalla Charlo przed czasem. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Typ: JERMALL CHARLO PRZED CZASEM 

Gdzie obejrzeć walkę Sulęcki - Charlo – transmisje

Gala, na której dojdzie do walki Sulęcki - Charlo odbędzie się 18 czerwca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Toyota Center w Houston. Za transmisję wydarzenia będzie odpowiadać platforma Showtime. Na ten moment nie wiadomo, o której zawodnicy wyjdą do ringu i czy jakakolwiek polska stacja zdecyduje się na wyemitowanie wydarzenia.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Sulęcki - Charlo? 
Gala, na której dojdzie do walki Sulęcki - Charlo odbędzie się 18 czerwca 2022 roku.
Ile walk przed czasem wygrał Jermall Charlo?   
Jermall Charlo na zawodowych ringach wygrał do tej pory 32 walki.