2 lipca na gali UFC 276 dojdzie do niezwykle interesującego pojedynku w wadze średniej. Mający zaledwie dwie walki w UFC Alex Pereira zmierzy się z niezwykle doświadczonym, będącym na fali sześciu zwycięstw z rzędu Seanem Stricklandem. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Strickland – Pereira? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Strickland – Pereira na UFC 276

Zakłady bukmacherskie na walkę Strickland – Pereira upublicznili już polscy bukmacherzy, między innymi Betclic czy Betfan. Jako że do walki nie pozostało wiele czasu znajdziemy również dodatkowe zakłady bukmacherskie na Strickland – Pereira takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Strickland – Pereira na UFC 276

Kursy na Strickland – Pereira, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że minimalnie większe szanse na zwycięstwo ma Brazylijczyk. Kurs na wygraną Alexa Pereiry wynosi 1,80, zaś na triumf Seana Stricklanda 2,00. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Strickland – Pereira na UFC 276

Sean Strickland jest niepokonany w wadze średniej. Bilans Amerykanina w UFC w tej dywizji to 6-0. Ostatni raz “Tarzan” przegrał cztery lata temu. Od tamtego czasu stoczył sześć pojedynków, wszystkie z nich wygrał. Poprzedni triumf z Jackiem Hermanssonem wywindował Stricklanda na czwarte miejsce w rankingu kategorii średniej.

Alex Pereira jak na razie legitymuje się rekordem 5-1. W UFC zanotował zaledwie dwa występy. Oba wygrał, jednak nie mierzył się z nikim z czołowej piętnastki rankingu. Brazylijczyk bardzo szybko dostał walkę z wysoko notowanym rywalem. Nie jest tajemnicą, że UFC chce doprowadzić do starcia Pereiry z Israelem Adesanyą. Byłby to pojedynek z nie lada historią, gdyż Brazylijczyk dwukrotnie pokonał mistrz UFC na zasadach kickboxingu.

Zobacz także: Typy na UFC

Według bukmacherów faworytem tej walki jest Pereira. Takie przewidywania mogą nieco dziwić. Co prawda Brazylijczyk nieźle zaprezentował się w swoich dwóch ostatnich pojedynkach, jednak Sean Strickland to zawodnik z kompletnie innej półki. Były mistrz Glory jeszcze nigdy nie walczył z zawodnikiem, którego parter byłby na tak wysokim poziomie. Amerykanin to brązowy pas brazylijskiego jiu-jitsu. Jeśli zdoła obalić Pereirę to bardzo możliwe, że walka zakończy się przed czasem. Biorąc pod uwagę, że Brazylijczyka potrafił wywracać Andreas Michailidis, Strickland nie powinien mieć z tym większych problemów. W tej walce stawiamy na zwycięstwo bardziej doświadczonego i lepszego w parterze Seana Stricklanda. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betfan.

Typ: SEAN STRICKLAND 

Kurs: 2,00 

Gdzie obejrzeć walkę Strickland – Pereira na UFC 276 – transmisje

Gala UFC 276 odbędzie się w nocy z 2 na 3 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Strickland – Pereira został zaplanowany na 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Strickland – Pereira? 
Sean Strickland i Alex Pereira zmierzą się na gali UFC 276, która rozpocznie się 2 lipca 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów minimalnym faworytem jest Alex Pereira, na którego kurs wynosi 1,80.