Długo wyczekiwany rewanż pomiędzy Aljamainem Sterlingiem a Petrem Yanem miał odbyć się już w październiku zeszłego roku. Z pojedynku wypadł jednak Amerykanin, więc druga walka pomiędzy tymi zawodnikami odbędzie się 9 kwietnia na gali UFC 273. Pierwsze starcie zakończyło się w dość kontrowersyjny sposób. Rosjanin został zdyskwalifikowany za nielegalne kolano. Jakim rezultatem zakończy się rewanż?

Zakłady bukmacherskie Sterling - Yan 2 na UFC 273

Zakłady bukmacherskie na walkę Sterlin – Yan 2 nie zostały jeszcze upublicznione u polskich bukmacherów. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Sterlin – Yan 2 takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Zobacz także: Typy na UFC

Kursy Sterling - Yan 2 na UFC 273

Kursy na Sterling – Yan 2, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment polscy bukmacherzy uważają, że większe szanse na triumf w tym starciu ma Petr Yan. Kurs na wygraną reprezentanta Rosji wynosi 1,22, zaś na zwycięstwo obecnego mistrza, Aljamaina Sterlinga, 3,90. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Sterling - Yan 2 na UFC 273

Petr Yan w poprzedniej walce udowodnił swoją wyższość nad Aljamainem Sterlingiem. Mimo, że początek walki należał do Amerykanina to od trzeciej rundy Rosjanin miał już pełną kontrolę nad pojedynkiem. Dominował nad Sterlingiem zarówno stójkowo jak i w pojedynkach zapaśniczych. Yan pokazał, że dysponuje lepszą kondycją i wytrzymałością. Największe szanse na wygranie tego starcia Amerykanin będzie miał na początku walki. W pierwszym pojedynku w pierwszej i drugiej rundzie udało mu się kilka razy zaskoczyć Rosjanina celnymi uderzeniami. W rewanżu może być o to trudniej, gdyż były mistrz będzie już bardziej świadomy mocnych stron swojego rywala. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, jak w pierwszej walce, to Petr Yan powinien zwyciężyć to starcie przed czasem i tym samym odzyskać pas mistrzowski UFC w wadze koguciej. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: PETR YAN PRZED CZASEM 

Gdzie obejrzeć walkę Sterling - Yan 2 na UFC 273 – transmisje

Gala UFC 273 odbędzie się 9 kwietnia 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville na Florydzie. Start karty głównej, na której odbędzie się pojedynek Sterling – Yan został zaplanowany na godzinę 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Galę UFC 273 wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Sterling – Yan 2? 
Aljamain Sterling i Petr Yan zmierzą się na gali UFC 273, która rozpocznie się 9 kwietnia 2022 roku.
2. Jakim wynikiem zakończyła się pierwsza walka Sterling – Yan? 
Pierwsze starcie Petra Yana z Aljamainem Sterlingiem zakończyło się zwycięstwem Sterlinga przez dyskwalifikację Rosjanina za nielegalne kolano w parterze.