Adam Soroko i Paweł "Tybori" Tyburski zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Soroko vs Tyburski Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Soroko vs Tyburski na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Soroko vs Tyburski

Kursy na walkę Soroko vs Tyburski, czyli kto jest faworytem tego pojedynku na zasadach K-1 w małych rękawicach? Sugerując się kursami, zdecydowanym faworytem starcia Soroko vs Tybori jest ten drugi. Kurs na wygraną Soroko wynosi bowiem 3.60, podczas gdy zwycięstwo Tyburskiego zostało oszacowane na kurs 1.20.

Tyburski jest tym samym jednym z największych faworytów całej gali Prime Show MMA 2, jeśli chodzi o notowania bukmachera Fortuna.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Soroko vs Tyburski

Typy na walkę Soroko vs Tyburski, czyli kto wygra ten pojedynek? Bez wątpienia Tyburski posiada wszelkie atrybuty do tego, żeby pokonać Soroko. Mężczyzna, jak na warunki freak fightów, ma świetne warunki fizyczne i bardzo dobrze poukładaną stójkę. Soroko pokazał na swoich walkach na gali The War, że potrafi przyjąć sporo ciosów, ale to za mało, żeby pokonać doświadczonego w startach na największych galach Tyburskiego.