Sheeya i Lala Laluna otworzą kartę walk gali FAME MMA 14. Która z zawodniczek jest faworytką tego starcia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Sheeya vs Lala Laluna FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na walkę Sheeya vs Lala Laluna na gali FAME MMA 14 oferuje oficjalny sponsor największej polskiej federacji typu freak fight, czyli firma Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Kursy na walkę Sheeya vs Lala Laluna znajdziemy w zakładce Sporty walki -> FAME MMA.

Której z zawodniczek bukmacherzy dają większą szansę na wygraną?

Kursy Sheeya vs Lala Laluna

Kursy na walkę Sheeya vs Lala Laluna jasno wskazują na to, że faworytką tego starcia jest pierwsza z zawodniczek, czyli Klaudia Kołodziejczyk. Dość powiedzieć, że kurs na jej wygraną wynosi 1.45, z kolei triumf jej rywalki został oszacowany na kurs 2.45.

Sheeya ma za sobą lata treningów na siłowni i od dawna prowadzi niezwykle zdrowy oraz aktywny tryb życia. Jest też sporo młodsza od swojej przeciwniczki. Z pewnością tego typu aspekty zostały wzięte pod uwagę przy wystawianiu kursów na walkę Sheeya vs Lala Laluna.

Zobacz także - kim jest Sheeya?

Typy Sheeya vs Lala Laluna

Typy Sheeya vs Lala Laluna, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? Obie panie na gali FAME MMA 14 zadebiutują w klatce. Trudno więc przewidywać, co potrafią i jakie mają predyspozycje do sportów walki.

Wiadomo, że Lala Laluna trenuje pod okiem między innymi Dominika Zadory i Artura Gwoździa, więc z pewnością stara się opanować podstawy tego sportu. Wydaje się jednak, że siła i młodość to aspekty, które zdecydują o zwycięstwie faworytki tego starcia.

Zobacz także - kim jest Lala Laluna?