Robur i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika zmierzą się w ciekawie zapowiadającej się walce na gali High League 3. Jak wyglądają kursy na ten pojedynek? Kto jest faworytem starcia Robur vs Burneika?

Zakłady bukmacherskie Robur vs Burneika High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Robur vs Burneika na High League 3 dostępne są w firmie Fortuna (zobacz Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem gali High League od pierwszej edycji tego wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek wskazują, że sporym faworytem jest Robur, czyli Robert Orzechowski. Dla wielu może to być zaskakujące, gdyż Robur zadebiutuje w MMA, z kolei Burneika ma za sobą głośne i medialne walki między innymi w federacji KSW.

Kursy Robur vs Burneika

Kursy na walkę Robur vs Burneika faworyzują przedstawiciela Warszawskiego Koksa. Fortuna wystawiła kurs 1.45 na Robura, z kolei wygrana Hardkorowego Koksa została oszacowana na 2.35. Kursy wskazują więc na to, że większe szanse na wygraną ma popularny Robur.

Kursy na walkę Robur vs Burneika - jak i pozostałe walki gali High League 3 - dostępne są w zakładce MMA -> High League na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Zobacz także - kim jest Robur?

Typy Robur vs Burneika

Typy na walkę Robur vs Burneika, czyli kto wygra ten pojedynek? Choć Hardkorowy Koksu ma za sobą walki z Marcinem Najmanem czy Popkiem, to, że Robur jest faworytem, nie może szczególnie dziwić. Jest on przedstawiany jako przedstawiciel Warszawskiego Koksa z największymi predyspozycjami do sportów walki. Z kolei Burneika znany jest z tego, że nie trenuje do pojedynków, a wieku z pewnością nie oszuka - popularny przedstawiciel sportów siłowych ma rocznikowo 44 lata.

Zobacz także - karta walk gali High League 3

Jeśli faktycznie Robur posiada takie predyspozycje do MMA, jak się mówi, wygra z Burneiką przed czasem. Litwin wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że walki są dla niego dodatkiem do życia, a nie jakimś celem i przede wszystkim nie chce sobie dać zrobić krzywdy podczas pojedynków.