Ernest "Red" Ivanda i Piotr Kaluski zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Red vs Kaluski Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Red vs Kaluski na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Red vs Kaluski

Kursy na walkę Red vs Kaluski, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Sugerując się kursami, zdecydowanym faworytem starcia Red vs Kaluski jest Ochroniarz Oszusta z Tindera. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.30, podczas gdy zwycięstwo rapera zostało oszacowane na kurs 3.27.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Red vs Kaluski

Typy na walkę Red vs Kaluski, czyli kto wygra ten pojedynek? O umiejętnościach obu zawodników, jeśli chodzi o sporty walki, wiemy tyle, co nic. Red od dawna domagał się walki w MMA, ale czy raper posiada predyspozycje do startów w tej formule? Tego nie wiemy. Kaluski jest od niego znacznie wyższy i można domniemać, że skoro był ochroniarzem, to krótko mówiąc potrafi się bić.

Zobacz także - kim jest Ochroniarz Oszusta z Tindera?

Sugerując się warunkami fizycznymi obu mężczyzn, trudno dziwić się kursom - faworytem tego starcia jest Ochroniarz Oszusta z Tindera i ewentualna wygrana Reda na pewno będzie ogromną sensacją.