Maciej Rataj i Damian "Dzik" Graf zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Rataj vs Dzik Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Rataj vs Dzik na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Rataj vs Dzik

Kursy na walkę Rataj vs Dzik, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Sugerując się kursami, faworytem starcia Rataj vs Dzik jest ten drugi. Kurs na wygraną byłego zawodnika FAME MMA wynosi 2.25, podczas gdy zwycięstwo debiutującego Dzika zostało oszacowane na kurs 1.50.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Rataj vs Dzik

Typy na walkę Rataj vs Dzik, czyli kto wygra ten pojedynek? Trudno powiedzieć. Rataj co prawda ma na swoim koncie kilka występów w FAME MMA czy High League, ale tak naprawdę do dziś nie wiadomo, co potrafi i co jest jego głównym atutem. Z kolei Dziku debiutuje w organizacjach typu freak fight, a do swojego pierwszego występu w klatce przygotowuje się w poznańskim klubie Ankos MMA.

Zobacz także - kim jest Maciej Rataj?

Trzeba przyznać, że to typowe starcie, po którym nie wiadomo, czego się spodziewać. Nie wiemy bowiem, jakie predyspozycje do sportów walki posiada Graf. Kto wie, może debiutant Dzik zaskoczy wszystkich i skradnie show?