Walka Pudzian – Bombardier będzie pojedynkiem wieczoru gali KSW 59. Pudzian walczy z Bombardierem w swoim pierwszym występie po długiej nieobecności z powodu kontuzji. Kto wygra – Pudzian czy Bombardier? Typy na Pudzian – Bombardier. Jakie są kursy na walkę Pudzian – Bombardier?

Walka Pudzian - Bombardier

Walka Pudzian – Bombardier niesie za sobą sporo emocji – jak wszystkie Mariusza Pudzianowskiego. Jedni zarzucają, że rywal Polaka jest słaby i że Pudzian nie będzie miał z nim najmniejszych problemów, drudzy z kolei twierdzą, że senegalskie zapasy, w których Bombardier jest mistrzem, są niedoceniane i że przed Pudzianem trudne zadanie.

Walka Pudzian – Bombardier będzie ostatnią podczas gali KSW 59. Wcześniej do klatki wyjdą między innymi Damian Janikowski, Antun Racić czy bracia Rajewscy – Sebastian i Łukasz. Debiutancki pojedynek w profesjonalnej walce MMA stoczy również jeden z najbardziej utalentowanych polskich amatorów, czyli Cyprian Wieczorek.

Pudzian walczy z Bombardierem

O tym, że Pudzian walczy z Bombardierem, KSW poinformowało w połowie lutego 2021 roku. Kibice sportów walki w Polsce nie mieli pojęcia, kto to jest i natychmiast zaczęło się poszukiwanie informacji na temat Serigne Ousmane Dia. Jak się okazało, Pudzian walczy z Bombardierem, czyli dwukrotnym mistrzem świata w senegalskich zapasach, który postanowił spróbować swoich sił w MMA.

Pudzian walczy z Bombardierem po najdłuższej przerwie w karierze. Jeden z najpopularniejszych polskich sportowców po raz ostatni walczył na gali KSW 51 w Zagrzebiu, pokonując przed czasem Erko Juna. Pudzian następnie nabawił się poważnej kontuzji, przez co w sumie w klatce KSW kibice nie widzieli go przez kilkanaście miesięcy. Pudzian walczy z Bombardierem więc po to, żeby dopisać do swojego rekordu kolejną wygraną. Jeśli uda mu się ta sztuka, będzie to jego triumf numer 14 w zawodowym MMA.

Kto wygra – Pudzian czy Bombardier?

Kto wygra – Pudzian czy Bombardier – zastanawiają się zarówno kibice, jak i ci, którzy planują obstawić tę walkę. Trzeba przyznać, że to, kto wygra Pudzian czy Bombardier, jest naprawdę trudnym pytaniem. Pudzianowski wraca bowiem do rywalizacji po dłuższej kontuzji. Z racji tego, że ma już 44 lata, nie wiadomo, jak jego organizm zareaguje na tak duże obciążenia, jak te wynikające z pojedynku z ważącym 140 kilogramów rywalem.

Jak to, to wygra Pudzian czy Bombardier, widzą bukmacherzy? Kursy na walkę Pudzian – Bombardier faworyzują Polaka. Jego triumf wyceniono na około 1.40. Jeśli ktoś przewiduje szybkie zakończenie, bukmacher Fortuna oferuje na walkę Pudzian – Bombardier takie kursy, jak Koniec w pierwszej rundzie (1.70), Pudzianowski wygra w pierwszej rundzie (1.80), walka zakończy się w 60 sekund od jej rozpoczęcia (4.50) czy Pudzianowski wygra w 30 sekund od rozpoczęcia walki (10.00). Z kolei triumf senegalskiego mistrza zapasów w ciągu 30 sekund oszacowano na kurs 15.00. Jak widać – jest w czym wybierać!

Typy na Pudzian – Bombardier

Typy na Pudzian – Bombardier można więc grać przeróżne. Senegalczyk jak na razie na zasadach MMA stoczył dwie walki i obie wygrał w pierwszych rundach. Można założyć, że im dłużej walka z Pudzianem będzie trwała, tym większe szanse będzie miał Polak. Zawodnik z Białej Rawskiej walczy w MMA już bowiem 12 lat i z pewnością posiada lepszą kondycję od swojego cięższego rywala. Jeśli ktoś więc chce grać typy na Pudzian – Bombardier na to, że wygra ten drugi, warto przyjrzeć się kursom na jego szybki triumf. W innym wypadku będą rosły szanse Pudziana, który kilkukrotnie w swojej karierze – między innymi z Jayem Silvą czy Pawłem Nastulą – toczył boje na pełnym dystansie rund.

Typy na Pudzian – Bombardier są więc bardzo rozbudowane i można znaleźć kursy na wiele interesujących zdarzeń. Tylko od gracza zależy, jak widzi ten pojedynek i jaki typ planuje obstawić. Jedno wydaje się pewne, jeśli chodzi o typy Pudzian – Bombardier – ta walka z pewnością nie skończy się na punkty.


Gdzie obstawić walkę Pudzian – Bombardier?
Kursy na walkę Pudzian – Bombardier wystawił bukmacher Fortuna, oficjalny sponsor KSW.
Kto jest faworytem walki Pudzian – Bombardier?
Bukmacherzy jako faworyta wskazują Pudziana, na którego kurs wynosi 1.40.