Już 18 lutego, na gali UFC Fight Night: Andrade vs Blanchfield, do akcji powróci reprezentant Polski - Marcin Prachnio. 34-latek w swoim siódmym występie w organizacji UFC zmierzy się Williamem Knightem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Prachnio vs Knight UFC Fight Night: Andrade vs Blanchfield

Zakłady bukmacherskie na walkę Prachnio vs Knight dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Prachnio vs Knight znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> UFC Fight Night.

Kursy Prachnio vs Knight

Kursy na Prachnio vs Knight, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że ten pojedynek będzie najbardziej wyrównany na całej karcie walk gali UFC Fight Night: Andrade vs Blanchfield. Kursy na obu zawodników są bowiem identyczne i wynoszą one dokładnie 1,86.

Typy Prachnio vs Knight

Typy na Prachnio vs Knight, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Marcin Prachnio po trzech porażkach z rzędu wrócił na właściwe tory. Polak najpierw pokonał jednogłośnie na punkty Khalila Rountree. Po tym cennym zwycięstwie 34-latek w drugiej rundzie wygrał z Ike Villanuevą. W ostatnim starciu Prachnio musiał jednak uznać wyższość Philipe Linsa. William Knight natomiast ma za sobą dwie porażki z rzędu. Amerykanin przegrał kolejno z Maximem Grishinem oraz Devinem Clarkiem.

Zobacz także - typy na UFC

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 2,5 rundy. Marcin Prachnio jest zawodnikiem, który zdecydowaną większość swoich pojedynków kończył przed czasem. W organizacji UFC tylko dwie z sześciu jego walk dotrwały do decyzji sędziowskiej. William Knight przed podpisaniem kontraktu z UFC również nie lubi zostawiać końcowego wyniku w rękach sędziów. Przed podpisaniem kontraktu z UFC Amerykanin wszystkie swoje walki kończył przed czasem. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,84.

Gdzie obejrzeć walkę Makhachev vs Volkanovski – transmisje

Gala UFC Fight Night: Andrade vs Blanchfield, na której odbędzie się walka Prachnio vs Knight, odbędzie się w nocy z 18 na 19 lutego 2023 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie UFC Apex w Las Vegas. Karta główna, podczas której zobaczymy pojedynek Prachnio vs Knight została zaplanowana na godzinę 1:00 polskiego czasu. Polak powinien rozpocząć swój bój około 1:30. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.