Marcin Prachnio do oktagonu powróci na gali UFC Fight Night 205. Rywalem Polaka będzie 36-letni reprezentant Brazylii Philipe Lins. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Prachnio - Lins? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Prachnio - Lins na UFC Fight Night 205

Zakłady bukmacherskie na walkę Prachnio - Lins zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu nie znajdziemy jednak dodatkowych zakładów bukmacherskich na Prachnio - Lins takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Prachnio - Lins na UFC Fight Night 205

Kursy na Prachnio - Lins, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Według legalnych bukmacherów faworytem do zwycięstwa tego starcia jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Marcina Prachnio wynosi 1,63, zaś na triumf Philipe Linsa 2,17. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Prachnio - Lins na UFC Fight Night 205

Dla Marcina Prachnio walka z Philipe Lensem będzie szóstym starciem w UFC. Po pierwszych trzech przegranych walkach wydawało się, że Polak jest już na wylocie z najlepszej organizacji świata. 33-latek odbił się jednak od dna dwoma wygranymi z Khalil Rountree oraz Isaaciem Villanuevą i na ten moment jego pozycja w UFC nie jest zagrożona.

Philipe Lins legitymuje się rekordem 14-5. W UFC stoczył do tej pory dwa pojedynki, oba przegrane. W debiucie przegrał z Andreiem Arlovskim, a w kolejnym występie musiał uznać wyższość Tannera Bosera. Co istotne, dla Linsa walka z Prachnio będzie powrotem do wagi półciężkiej po blisko pięciu latach. Ostatni raz, kiedy Brazylijczyk bił się w limicie do 93 kilogramów, przegrał z obecnym mistrzem Bellatora, Vadimem Nemkovem.

Zobacz także: Typy na UFC 

Bez wątpienia Philipe Lins najlepsze lata ma już za sobą. Do klatki wraca po blisko dwóch latach przerwy. Bardzo prawdopodobne, że dla Brazylijczyka następna walka to być albo nie być w UFC. Marcin Prachnio natomiast jest na fali wznoszącej. Polak wygrał dwie poprzednie walki. Obiektywnie patrząc, w pojedynku z Linsem będzie faworytem. 36-latek ma co prawda czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, a zawodników o tak dobrych umiejętnościach parterów nigdy nie można lekceważyć, jednak jeśli Prachnio utrzyma walkę w stójce to powinien przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: MARCIN PRACHNIO 

Kurs: 1,63 

Gdzie obejrzeć walkę Prachnio - Lins na UFC Fight Night 205 – transmisje

Gala UFC Fight Night 205 odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Prachnio - Lins. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Prachnio - Lins?
Marcin Prachnio i Philipe Lins zmierzą się na gali UFC Fight Night 205, która odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?
Według bukmacherów faworytem jest Marcin Prachnio, na którego kurs wynosi 1,63.