Walka Popek vs Norman Parke będzie jedną z najciekawszych na gali FAME MMA 13. Kto jest faworytem, jeśli chodzi o kursy i zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Popek vs Parke FAME MMA 13

Zakłady bukmacherskie Popek vs Parke na FAME MMA 13, czyli gdzie można typować ten ciekawie zapowiadający się pojedynek? Podobnie jak to miało miejsce przy okazji poprzednich gal FAME MMA, również pierwsze wydarzenie tej organizacji w 2022 roku można obstawić w firmie Betlic, która jest oficjalnym sponsorem największej polskiej federacji typu freak fight. Kto jest więc faworytem walki Popek vs Parke?

Zobacz także – kod promocyjny Betclic.

 

 

 

Kursy Popek vs Parke FAME MMA 13

Kursy na walkę Popek vs Norman Parke na FAME MMA 13 znajdziemy w zakładce Sztuki Walki na stronie lub w aplikacji mobilnej Betlic. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że faworytem tego starcia jest Parke. Kurs na jego wygraną wynosi 1.30, podczas gdy triumf Popka został oszacowany na 3.00. Nic dziwnego - Parke to znacznie lepszy zawodnik, mający większe doświadczenie i osiągnięcia w MMA. Popek jest co prawda znacznie większy i cięższy, jednak zazwyczaj tego typu walki kończą się tak, że mniejszy z zawodników umiejętnie "obskakuje" większego, po czym wygrywa z nim przed czasem, gdy ten opada z sił.

Typy Popek vs Parke FAME MMA 13

Typy Popek vs Parke na FAME MMA 13, czyli... czy opłaca się grać Parke'a po kursie 1.30? Brytyjczyk jest faworytem, jednak trzeba pamiętać, że to FAME MMA. Popek przeszedł ogromną metamorfozę i będzie miał przewagę warunków fizycznych, w tym siły ciosu. Choć Parke powinien wygrać ten pojedynek, naszym zdaniem granie jego triumfu po takim kursie nie jest najlepszym pomysłem. Co ciekawe gracze Betclic, gdy firma wystawiła kursy na to starcie, w znacznej większości skierowali swoje typy ku wygranej... Popka.

Zobacz także - Ile zarabia Popek na walkach?