Na gali UFC 281 dojdzie do wielu niezwykle interesujących pojedynków. Jednym z nich bez wątpienia będzie starcie pomiędzy Dustinem Poirierem a Michaelem Chandlerem. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Poirier vs Chandler? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Poirier vs Chandler na UFC 281

Zakłady bukmacherskie na walkę Poirier vs Chandler zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Poirier vs Chandler takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Poirier vs Chandler na UFC 281

Kursy na Poirier vs Chandler, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że większe szanse na triumf ma Dustin Poirier. Kurs na zwycięstwo 33-latka wynosi 1,42, a na wygraną Michaela Chandlera 2,87. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Poirier vs Chandler na UFC 281

Dustin Poirier w ostatnich pięciu latach przegrał tylko dwie walki, obie o pas mistrzowski. W 2019 roku okazał się słabszy od Khabiba Nurmagomedova, a dwa lata później od Charlesa Oliveiry. W międzyczasie pokonał jednogłośnie na punkty Dana Hookera, a także dwukrotnie Conora McGregora.

Michael Chandler do tej pory w UFC stoczył tylko cztery walki, ale wszystkie z nich z czołówką wagi lekkiej. Po zwycięskim debiucie z Danem Hookerem Amerykanin otrzymał szanse walki o pas. Został jednak rozbity przed czasem przez Oliveirę. Po tej walce 36-latek, po niezwykle zaciętym boju, przegrał z Justinem Gaethje. Chandler powrócił na zwycięski tor starciem z Tonym Fergusonem.

Zobacz także: Typy na UFC 

Obaj zawodnicy należą do jednych z najtwardszych w dywizji lekkiej. Michael Chandler udowodnił to zwłaszcza w walce z Gaethje, natomiast "The Diamond” odbył już wiele walk, w których pokazał swój niezłomny charakter. Typując tę walkę stawiamy na Poiriera. 33-latek posiada lepsze warunki fizyczne i wydaje się zawodnikiem bardziej kompletnym. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1,42. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny. 

Typ: DUSTIN POIRIER  

Gdzie obejrzeć walkę Poirier vs Chandler na UFC 281 – transmisje

Gala UFC 281 odbędzie się w nocy z 12 na 13 listopada 2022 roku. Gospodarzem wydarzenie będzie Madison Square Garden w Nowym Jorku. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Poirier vs Chandler został zaplanowany na godzinę 4:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.


Gdzie można znaleźć typy na walkę Poirier vs Chandler? 
Typy na Poirier vs Chandler można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia.
Na kogo w walce Poirier vs Chandler są niższe kursy? 
Niższe kursy w tym pojedynku są na Dustina Poiriera i oscylują one w okolicy 1,55.