Walka wieczoru gali UFC 287 to pojedynek na szczycie wagi średniej. Alex Pereira w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa zmierzy się z niedawnym czempionem - Israelem Adesanyą.  Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Pereira vs Adesanya 2 UFC 287

Zakłady bukmacherskie na walkę Pereira vs Adesanya dostępne są między innymi w firmie Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Pereira vs Adesanya znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> UFC.

Kursy Pereira vs Adesanya

Kursy na Pereira vs Adesanya, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu, mimo przegranej w poprzednim pojedynku, faworytem jest Israel Adesanya. Kurs na wygraną Nigeryjczyka wynosi 1,65, natomiast zwycięstwo Alexa Pereiry zostało oszacowane na 2,10.

Typy Pereira vs Adesanya

Typy na Pereira vs Adesanya, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Karta walk 287 zawiera wiele emocjonujących walk, jednak ta jedna przyciąga największą uwagę. Israel Adesanya trzykrotnie mierzył się już z Alexem Pereirą i za każdym razem przegrywał. Co więcej, ostatnie dwie porażki przeciwko reprezentantowi Brazylii zanotował przed czasem.

Israel Adesanya powinien przystąpić zmotywowany do tego starcia jak nigdy dotąd. Po stronie Pereiry na pewno będą warunki fizyczne i siła ciosu. Adesanya natomiast jest zdecydowanie bardziej doświadczony w MMA i jeśli Nigeryjczyk będzie walczył z chłodną głową i wykorzysta wszystkie swoje atuty, to powinien pokonać Pereirę na kartach punktowych. Nasz typ na tę walkę to wygrana Adesanyi przez decyzję sędziowską.

Pozostałe typy na UFC można znaleźć na naszej stronie.

Gdzie obejrzeć walkę Pereira vs Adesanya – transmisja

Gala UFC 287, której zwieńczeniem będzie walka Alex Pereira vs Israel Adesanya, odbędzie się w nocy z 8 na 9 kwietnia 2023 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Miami-Dade Arena w Miami. Karta główna została zaplanowana na godzinę 4:00 polskiego czasu. Walka wieczoru powinna zatem rozpocząć się około godziny 6:00. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.