W walce wieczoru gali UFC 277 dojdzie do rewanżu pomiędzy Julianną Peną a Amandą Nunes. Drugie starcie pomiędzy zawodniczkami będzie jednocześnie częścią trzydziestego sezonu programu “The Ultimate Fighter”, w której Pena i Nunes są trenerkami. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Pena - Nunes? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Pena - Nunes na UFC 277

Zakłady bukmacherskie na walkę Pena - Nunes zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy Betfanie. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Pena - Nunes takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Pena - Nunes na UFC 277

Kursy na Pena - Nunes, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Mimo zdecydowanej porażki w pierwszej walce w rewanżu ponownie faworytką jest Amanda Nunes. Kurs na wygraną 34-letniej Brazylijki wynosi 1,35, zaś zwycięstwo obecnej mistrzyni wyceniane jest na 3,21. Dla porównania przy okazji pierwszego pojedynku Nunes była faworytką w stosunku 1,10 do 6,20. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Pena - Nunes na UFC 277

Przed pierwszą walką Julianna Pena była skazywana na porażkę. Nikt nie dawał Amerykance większych szans z będącą na fali dwunastu zwycięstw z rzędu Amandą Nunes. Pierwsza runda zakończyła się na korzyść Brazylijki. Zdołała ona posłać Penę na deski i do końca rundy kontrolowała rywalkę w parterze. W drugiej rundzie jednak zawodniczki poszły na otwartą wymianę, w której lepsza okazała się Amerykanka. Po trzyminutowej stójkowej wymianie obaliła rywalkę i poddała ją duszeniem zza pleców.

Zobacz także: Typy na UFC 

Naszym zdaniem porażka Amandy Nunes w poprzednim starciu była tak zwanym wypadkiem przy pracy. 34-latka w rewanżu nie popełni już z pewnością tych samych błędów i nie pójdzie z Peną na otwartą wymianę. Wątpliwe też, że wejdzie z Amerykanką do parteru jak zrobiła to po pierwszym knockdownie. Nasz typ na tę walkę to wygrana Nunes przed czasem. Jeśli Brazylijka skupi się na tym co ma najlepsze, czyli na silnym uderzeniu, to na dystansie pięciu rund powinna ustrzelić rywalkę. Nauczona jednak doświadczeniem z pierwszej walki będzie ona prawdopodobnie o wiele bardziej cierpliwa i nie zdecyduje się od razu dobijać przeciwniczki. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betfan.

Typ: AMANDA NUNES PRZED CZASEM 

Gdzie obejrzeć walkę Pena - Nunes na UFC 277 – transmisje

Gala UFC 277 odbędzie się w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie American Airlines Center w Dallas. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Pena - Nunes został zaplanowany na godzinę 4:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Pena - Nunes?  
Julianna Pena i Amanda Nunes zmierzą się na gali UFC 277, która odbędzie się w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku. 
Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?  
Według bukmacherów faworytką jest Amanda Nunes, na którą kurs wynosi 1,35.