Norman Parke i Grzegorz "Szuli" Szulakowski zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Parke vs Szuli Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Parke vs Szuli na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Parke vs Szuli

Kursy na walkę Parke vs Szuli, czyli kto jest faworytem walki wieczoru gali Prime Show MMA 2? Sugerując się kursami, zdecydowanym faworytem starcia Parke vs Szuli jest ten pierwszy. Kurs na wygraną byłego mistrza KSW wynosi bowiem 1.35, podczas gdy zwycięstwo Szuliego zostało oszacowane na kurs 2.70.

Parke jest tym samym jednym z największych faworytów całej gali Prime Show MMA 2, jeśli chodzi o notowania bukmachera Fortuna.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Parke vs Szuli

Typy na walkę Parke vs Szuli, czyli kto wygra ten pojedynek? Bez wątpienia Parke posiada wszelkie atrybuty do tego, żeby pokonać Szulakowskiego. Jest w formie startowej w przeciwieństwie do swojego rywala, który ostatni pojedynek stoczył pod koniec 2019 roku. Szuli ma na swoim koncie passę trzech przegranych z rzędu, choć trzeba oddać mu, że przegrywał z klasowymi zawodnikami KSW.

Zobacz także - kim jest Norman Parke?

Trzeba jednak dodać, że Szuli po raz ostatni walkę w MMA wygrał... w 2017 roku. Wydaje się, że doświadczony i obity Parke zada Szuliemu kolejną porażkę, gdyż jest zwyczajnie lepszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem od Polaka.