Na gali UFC 276 swoją kolejną walkę stoczy wschodząca gwiazda kategorii koguciej, Sean O’Malley. 27-letni Amerykanin zmierzy się z weteranem z Brazylii, 35-letnim Pedro Munhozem. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę O’Malley - Munhoz? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie O’Malley - Munhoz na UFC 276

Zakłady bukmacherskie na walkę O’Malley - Munhoz zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy Betclic. Jako że do walki nie pozostało wiele czasu znajdziemy również dodatkowe zakłady bukmacherskie na O’Malley - Munhoz takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na O’Malley - Munhoz na UFC 276

Kursy na O’Malley - Munhoz, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że znacznie większe szanse na zwycięstwo ma O’Malley. Kursy na wygraną 27-letniego Amerykanina oscylują w okolicach 1,30, zaś na triumf Pedro Munhoza 3,50. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na O’Malley - Munhoz na UFC 276

Sean O’Malley mimo 27 lat legitymuje się imponującym rekordem 15-1. Jedyną porażkę odniósł w starciu z Marlonem Verą, jednak trzeba zaznaczyć ze O’Malley doznał w tej walce kontuzji przez co nie był w stanie przeciwstawić się w pełni sprawnemu rywalowi. Po tej przegranej Amerykanin szybko się odbudował i zanotował trzy zwycięstwa przed czasem.

Pedro Munhoz zdaje się mieć najlepsze lata za sobą. Brazylijczyk w ostatnich pięciu pojedynkach zanotował aż cztery porażki. Należy jednak mu oddać, że przegrywał z samą czołówką wagi koguciej. Okazywał się gorszy między innymi od rankingowej trójki, Jose Aldo, czy obecnego mistrza Aljamaina Sterlinga. W żadnym z tych pojedynków nie przegrał jednak przed czasem.

Zobacz także: Typy na UFC 

W tej walce stawiamy na zwycięstwo Seana O’Malley. Amerykanin w ostatnich pojedynkach udowodnił, że staje się lepszy z walki na walkę. Dodatkowo Pedro Munhoz wydaje się być idealnym zawodnikiem pod styl 27-latka. O’Malley będzie miał w tym starciu ogromną przewagę warunków fizycznych. Jest wyższy o 12 centymetrów i posiada o 18 centymetrów większy zasięg ramion. Jedyną szansą dla Brazylijczyka będzie przeniesienie walki do parteru, jednak naszym zdaniem O’Malley pozostanie w tej walce nieuchwytny i podobnie jak w poprzednich pojedynkach będzie w stanie rozbić swojego rywala w stójce. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: SEAN O’MALLEY 

Gdzie obejrzeć walkę O’Malley - Munhoz na UFC 276 – transmisje

Gala UFC 276 odbędzie się w nocy z 2 na 3 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek O’Malley - Munhoz został zaplanowany na 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka O’Malley - Munhoz? 
Sean O’Malley i Pedro Munhoz zmierzą się na gali UFC 276, która została zaplanowana na 2 lipca 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów faworytem jest Sean O’Malley, na którego kurs wynosi około 1,30.