Walka Nowaczkiewicz vs Dredziasty, czyli dla wielu największy missmatch na całej karcie walk drugiej gali High League. Dlaczego? Wygląda na to, że kursy mówią same za siebie...

Zakłady bukmacherskie Nowaczkiewicz vs Dredziasty High League 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Nowaczkiewicz vs Dredziasty dostępne są tylko i wyłącznie w zakładach bukmacherskich Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Jest to bowiem oficjalny sponsor gali High League, mający wyłączność na wystawianie kursów na wydarzenia spod tego szyldu. Dla wielu zestawienie Nowaczkiewicza z debiutującym w klatce Dredziastym od początku było sporym zaskoczeniem i podobnie zareagowali bukmacherzy, wskazując pierwszego z zawodników jako największego faworyta na całej karcie walk.

Zobacz także - Kim jest Nowaczkiewicz z High League?

Kursy Nowaczkiewicz vs Dredziasty High League 2

Kursy na walkę Nowaczkiewicz vs Dredziasty jasno wskazują, że pierwszy z zawodników bez najmniejszych problemów powinien poradzić sobie ze swoim przeciwnikiem. Nowaczkiewicz ma za sobą amatorskie starty w MMA i efektowny debiut na pierwszej gali High League. Z kolei Dredziasty to początkujący zawodnik MMA, który jeszcze nie miał okazji walczyć w klatce. Na papierze nie ma więc większych szans z bardziej utytułowanym rywalem i tak też wskazują kursy Fortuny.

Typy Nowaczkiewicz vs Dredziasty High League 2

Typy na Nowaczkiewicz vs Dredziasty na High League 2 z pewnością będą kierować się w stronę pierwszego z zawodników. Nic dziwnego - na papierze za Dredziastym nie przemawia kompletnie nic. Sugerując się doświadczeniem Nowaczkiewicza, jego obyciem w klatce i faktem, że ma już za sobą walkę na High League, powinien poradzić sobie z Dredziastym przed czasem w efektownym stylu.