Islam Makhachev początkowo na gali UFC 267 miał zmierzyć się z Rafaelem dos Anjosem. Jednak z powodu kontuzji Brazylijczyk był zmuszony wycofać się z walki. W jego miejsce na kartę walk wskoczył Dan Hooker. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Makhachev – Hooker? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Makhachev – Hooker na UFC 267

Zakłady bukmacherskie na walkę Makhachev – Hooker znajdziemy już u większości dostępnych bukmacherów. Na ten moment możemy je wyszukać między innymi w Betclic, Fortunie czy STS. Z racji tego, że do pojedynku pozostało już niewiele czasu możemy skorzystać też z dodatkowych zakładów bukmacherskich na Makhachev - Hooker takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy Makhachev – Hooker na UFC 267

Kursy Makhachev – Hooker, czyli jak to starcie widzą bukmacherzy? W swoich ostatnich walkach Islam Makhachev nie daje przeciwnikom żadnych szans. Od 2015 roku nikt nie może znaleźć sposobu na rosyjskiego zawodnika. Eksperci oraz bukmacherzy uważają, że w najbliższym starciu będzie podobnie. Na zwycięstwo Makhacheva kursy kształtują się w okolicy 1,15, zaś na wygraną Dana Hookera sięgają nawet 5,10. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Zobacz także: Typu na UFC

Typy na Makhachev – Hooker na UFC 267

Islam Makhachev jak na razie, zgodnie z przewidywaniami Khabiba Nurmagomedova, pewnie zmierza po pas kategorii lekkiej UFC. Nikt nie potrafi znaleźć sposobu na fenomenalną grę zapaśniczą Rosjanina. Wątpliwe wydaje się, aby zrobił to Dan Hooker. Nowozelandczyk przyjął walkę na UFC 267 w zastępstwie za Rafaela dos Anjosa. “Hangman” na przygotowanie do starcia z Makhachevem ma tylko miesiąc. To oczywiście działa na korzyść zawodnika z Machaczkały, który już od dawna przygotowuje się na pełnych obrotach.

Kolejnymi atutami, które przemawiają za Islamem Makhachevem są z pewnością genialne zapasy i umiejętności parterowe 30-latka. Styl walki Rosjanina momentami w bliźniaczy sposób przypomina to jak walczył Khabib Nurmagomedov. Ogromna presja, dążenie do obalenia i skontrolowania rywala, a na koniec rozbijanie go w parterze. Dan Hooker wydaje się być idealnym przeciwnikiem dla Makhacheva. Jedyną szansą dla Nowozelandczyka będzie walka w stójce. Jednak Rosjanin w tej płaszczyźnie dał się zaskoczyć tylko raz w karierze, kiedy został znokautowany na UFC 192 przez Adriano Martinsa. Od tamtej pory prowadzi swoje pojedynki bardzo umiejętnie, a także rozwinął swoje umiejętności stójkowe. W tej walce zdecydowanie stawiamy na Makhacheva, który powinien zamęczyć rywala i doprowadzić do poddania lub wygrać przez ciosy w parterze.

Typ: ISLAM MAKHACHEV PRZED CZASEM

Gdzie obejrzeć walkę Makhachev – Hooker na UFC 267 – transmisje

Gala UFC 267 odbędzie się 30 października 2021 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Etihad Arena w Abu Dhabi. Start karty głównej, na której odbędzie się pojedynek Makhachev – Hooker, zaplanowany został na godzinę 20:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Galę UFC 267 od godziny 18:00 pokaże Polsat Sport. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Islam Makhachev – Dan Hooker? 
Islam Makhachev i Dan Hooker zmierzą się na gali UFC 267, która rozpocznie się 30 października 2021 roku. Karta główna, na której odbędzie się ten pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:00.
2. Kto według bukmacherów jest faworytem w tym pojedynku? 
Faworytem tego pojedynku jest Islam Makhachev, na którego kursy wynoszą zaledwie 1,15.