Islam Makhachev w swoim kolejnym pojedynku miał się zmierzyć z Beneilem Dariushem. Pojedynek ten miał być najprawdopodobniej eliminatorem do walki o pas. Jednak z powodu kontuzji Irańczyka rosyjski zawodnik zawalczy z Bobbym Greenem, który wskoczył na zastępstwo za Dariusha. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Makhachev - Green? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Makhachev - Green na UFC Fight Night 202

Zakłady bukmacherskie na walkę Makhachev - Green zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Makhachev - Green takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy Makhachev - Green na UFC Fight Night 202

Kursy na Makhachev - Green, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment polscy bukmacherzy uważają, że zdecydowanie większe szanse na triumf w tym starciu ma reprezentant Rosji. Kurs na wygraną Islama Makhacheva wynosi 1,12, zaś na zwycięstwo Bobby’ego Greena 5,50. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Makhachev - Green na UFC Fight Night 202

Islam Makhachev od czasu porażki przez nokaut z rąk Adriano Martinsa w 2015 roku jest nie do zatrzymania. 30-latek zwyciężył od tamtej pory dziewięć walk z rzędu. Każdy z tych pojedynków Dagestańczyk wygrał zdecydowanie i przekonująco. Eksperci są zgodni, że już tylko jedno zwycięstwo dzieli Makhacheva od pojedynku o pas UFC. O tym, że 30-latek zasługuje na walkę mistrzowską przekonuje także były czempion amerykańskiego giganta, Khabib Nurmagomedov, który w jednym z wywiadów stwierdził, że na ten moment Makhachev jest lepszym zawodnikiem od niego.

Bobby Green na pojedynek z Rosjaninem zdecydował się na około 10 dni przed galą. Amerykanin swoją ostatnią walkę stoczył 12 lutego, a więc jego przerwa od startów potrwa zaledwie dwa tygodnie. 35-latek w poprzednim starciu jednogłośnie na punkty pokonał Nasrata Haqparasta. Green jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. Dla UFC stoczył 18 walk, z których wygrał 10. Na ten Amerykanin nie jest sklasyfikowany w czołowej piętnastce rankingu wagi lekkiej.

Zobacz także: Typy na UFC

Jedyną szansą Greena w tej walce będzie zaskoczenie Makhacheva w stójce. Pewne jest jednak, że zawodnik pochodzący z Dagestanu nie będzie chciał wdawać się w wymiany z szybkim Amerykaninem. Rosjanin nie powinien mieć problemów ze sprowadzeniem walki do parteru, a tam powinien on ze spokojem poddać lub zasypać Greena ciosami. Nie bez znaczenia będzie też fakt, że dla 35-latka będzie to druga walka w przeciągu dwóch tygodni, zaś Makhachev już od kilku miesięcy przygotowuje się na najtrudniejszą walkę w swojej karierze. W tym starciu zdecydowanie stawiamy na Islama Makhacheva, który wydaje się być w absolutnym szczycie swojej formy, a także ma w narożniku niesamowitego Khabiba Nurmagomedova, który swoimi podpowiedziami już nie raz udowodnił, że jako trener potrafi być równie skuteczny co zawodnik. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: ISLAM MAKHACHEV PRZED CZASEM 

Gdzie obejrzeć walkę Makhachev - Green na UFC Fight Night 202 – transmisje

Gala UFC Fight Night 202 odbędzie się 26 lutego 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie UFC Apex w Las Vegas w stanie Nevada. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Makhachev – Green odbędzie się o godzinie 1:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Islam Makhachev – Bobby Green?  
Islam Makhachev i Bobby Green zmierzą się ze sobą na gali UFC Fight Night 202, która odbędzie się 26 lutego 2022 roku.
2. Ile zwycięstw z rzędu ma przed walką z Greenem Dariushem Makhachev?  
Islam Makhachev na ten moment ma dziewięć wygranych z rzędu.