Na gali UFC Fight Night 206 dojdzie do bardzo interesującego pojedynku w wadze półśredniej. Będący na fali czterech zwycięstw z rzędu Vicente Luque zmierzy się z niepokonanym od siedmiu starć Belalem Muhammadem. Dodatkowo będzie to rewanż obu zawodników za starcie z 2016 roku.

Zakłady bukmacherskie Luque - Muhammad 2 na UFC Fight Night 206

Zakłady bukmacherskie na walkę Luque - Muhammad 2 zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Luque - Muhammad 2 takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Luque - Muhammad 2 na UFC Fight Night 206

Kursy na Luque – Muhammad 2, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy, że faworytem starcia będzie Vicente Luque. Kurs na Amerykanina wynosi 1,53, zaś na Belala Muhammada 2,51. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Luque - Muhammad 2 na UFC Fight Night 206

Vicente Luque jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Co więcej wszystkie te walki Brazylijczyk kończył przed czasem. Warto zaznaczyć, że 30-latek od dawna jest w świetnej formie. Na ostatnie jedenaście starć przegrał tylko raz. W swoim ostatnim pojedynku zatrzymał Luque zatrzymał Michaela Chiese, który przed walką z Brazylijczykiem miał na swoim koncie cztery zwycięstwa z rzędu.

Belal Muhammad ostatni raz przegrał w 2019 roku z Geoffem Nealem. Od tamtej walki Amerykanin stoczył siedem starć. Sześć z nich wygrał, a jedno, z Leonem Edwardsem, zakończyło się werdyktem “no contest”. W swojej ostatnie walce pokonał Stephena Thompsona. Muhammad zdominował rywala zapaśniczo i zwyciężył jednogłośnie na punkty.

Zobacz także: Typy na UFC 

Pierwsza walka pomiędzy Luque i Muhammadem zakończyła się już po 79 sekundach. Brazylijczyk błyskawicznie znokautował rywala. Umiejętności stójkowe ponownie powinny być zdecydowanie po stronie Luque. Muhammad nauczony doświadczeniem zapewne nie będzie skłonny do wymian stójkowych z 30-latkiem. Jeśli Amerykanin chce udanie się zrewanżować powinien dążyć do obalenia i skontrolowania Brazylijczyka w parterze. To jednak może okazać się niezwykle trudne. Luque to wybitny parterowiec. Posiada on czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, a na swoim koncie ma osiem wygranych przez poddania. Stawiamy, że w rewanżu ponownie lepszy okaże się Luque. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: VICENTE LUQUE

Kurs: 1,53

Gdzie obejrzeć walkę Luque - Muhammad 2 na UFC Fight Night 206 – transmisje

Gala UFC Fight Night 206 odbędzie się 16 kwietnia 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie UFC Apex w Las Vegas w stanie Nevada. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Luque – Muhammad 2 został zaplanowany na 2:30 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Luque – Muhammad 2? 
Vicente Luque i Belal Muhammad zmierzą się na gali UFC Fight Night 206, która rozpocznie się 16 kwietnia 2022 roku.
2. Jakim wynikiem zakończyła się pierwsza walka Luque - Muhammad? 
W pierwszym pojedynku pomiędzy Vicente Luque i Belalem Muhammadem zwyciężył Luque przez nokaut w pierwszej rundzie.