Laluna vs Jaroniewska zmierzą się na gali FAME MMA 14. Która z zawodniczek jest faworytką tego starcia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Laluna vs Jaroniewska FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na walkę Laluna vs Jaroniewska na gali FAME MMA 14 przygotował oficjalny sponsor największej polskiej federacji typu freak fight, czyli firma Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Kursy na walkę Laluna vs Jaroniewska dostępne są w zakładce Sporty walki -> FAME MMA.

Której z zawodniczek bukmacherzy dają większą szansę na wygraną?

Kursy Laluna vs Jaroniewska

Kursy na walkę Laluna vs Jaroniewska wskazują na to, że faworytem tego starcia jest pierwsza z zawodniczek. Kurs na jej wygraną wynosi 1.25, z kolei triumf jej rywalki został oszacowany na kurs 3.35. Dla wielu z pewnością może to być sporą niespodzianką, gdyż obie zawodniczki są debiutantkami.

Wszystko ze względu na fakt, że Laluna trenuje dłużej MMA od swojej rywalki. Jaroniewska przyznała na konferencji przed galą FAME MMA 14, że trenuje MMA... od kilkunastu dni. Przypomnijmy - piłkarka ręczna wskoczyła do karty walk na kilka dni przed galą w miejsce kontuzjowanej rywalki Laluny.

Zobacz także - kim jest Wiktoria Jaroniewska?

Typy Laluna vs Jaroniewska

Typy Laluna vs Jaroniewska, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? Jeśli sugerować się stażem treningowym, bez wątpienia faworytką jest Laluna, która - wygląda na to - ma również przewagę warunków fizycznych nad swoją rywalką.

Zobacz także - kim jest Laluna?

Trzeba jednak pamiętać, że Jaroniewska gra zawodowo w piłkę ręczną i dodatkowo prowadzi zdrowy tryb życia, trenując na siłowni i pracując jako dietetyczka. Pod względem wydolnościowym może więc zaskoczyć, ale pytanie, czy to wystarczy na Lalunę, która podobno na treningach MMA radzi sobie naprawdę przyzwoicie.