Walka Alan Kwieciński vs Denis Załęcki, czyli największy konflikt na karcie walk gali High League 2. Kto jest faworytem tego starcia?

Zakłady bukmacherskie Alan Kwieciński vs Denis Załęcki High League 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Denis Załęcki dostępne są tylko i wyłącznie w zakładach bukmacherskich Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Jest to bowiem oficjalny sponsor gali High League, mający wyłączność na wystawianie kursów na wydarzenia spod tego szyldu. Dla wielu zestawienie Alan Kwieciński vs Denis Załęcki jest najciekawszym na całej karcie walk. Między zawodnikami jest bowiem realny konflikt, a ich konfrontacja na pewno będzie widowiskowa i dynamiczna.

Zobacz także - Kim jest Denis Załęcki?

Kursy Alan Kwieciński vs Denis Załęcki High League 2

Kursy na walkę Alan Kwieciński vs Denis Załęcki wskazują, że faworytem jest drugi z zawodników. Przypomnijmy - pojedynek odbędzie się na zasadach kickboxingu, czyli sportu, z którego wywodzą się obaj zawodnicy. Załęcki jest jednak znacznie cięższy od swojego rywala, więc przewaga kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu kilogramów w sportach walki to przepaść - stąd kursy na ten pojedynek nie powinny szczególnie dziwić.

Typy Alan Kwieciński vs Denis Załęcki High League 2

Typy na Kwieciński vs Załęcki, czyli kto wygra? Biorąc pod uwagę przewagę w warunkach fizycznych, jedyną słuszną taktyką dla Kwiecińskiego wydaje się być "zajechanie" rywala, jeśli chodzi o kondycję. Alanik znany jest z tego, że posiada dobrą wydolność, z kolei znacznie cięższy Załęcki miewał kryzysy kondycyjne w swoich poprzednich walkach. Wydaje się jednak, że Załęcki skróci dystans i postara się jak najszybciej rozstrzygnąć ten pojedynek z konfliktem prywatnym w tle.