Karolina Kowalkiewicz 4 czerwca po raz trzynasty wejdzie do klatki UFC. Jej rywalką będzie niewidziana od blisko dwóch lat w oktagonie Felice Herrig. Obie zawodniczki od dawna nie zanotowały zwycięstwa, więc najprawdopodobniej ten pojedynek zakończy karierę jednej z nich w amerykańskiej organizacji. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Kowalkiewicz - Herrig? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Kowalkiewicz - Herrig na UFC Fight Night 207

Zakłady bukmacherskie na walkę Kowalkiewicz - Herrig zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu nie znajdziemy jednak dodatkowych zakładów bukmacherskich na Kowalkiewicz - Herrig takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Kowalkiewicz - Herrig na UFC Fight Night 207

Kursy na Kowalkiewicz - Herrig, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że to większe szanse na zwycięstwo ma Amerykanka. Kurs na wygraną Felice Herrig wynosi 1,72, zaś na triumf Karoliny Kowalkiewicz 2,12. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Kowalkiewicz - Herrig na UFC Fight Night 207

Karolina Kowalkiewicz ostatni raz wygrała w kwietniu 2018 roku. Co ciekawe jej rywalką była wtedy właśnie Felice Herrig. Po tym pojedynku Polka zanotowała aż pięć porażek z rzędu. Po ciężkim nokaucie jaki zafundowała jej Jessica Andrade była mistrzyni KSW przegrywała na punkty z Michelle Waterson, Alexą Grasso oraz Xiaonan Yan. W swoim ostatnim pojedynku Kowalkiewicz przegrała w pierwszej rundzie przez poddanie z Jessicą Penne.

Felice Herrig po porażce z Karoliną Kowalkiewicz zanotowała tylko dwa pojedynki, oba przegrane. Sześć miesięcy po starciu z Polką, na gali UFC 229, pokonała ją Michelle Waterson. Kolejny pojedynek Herrig stoczyła prawie dwa lata później na UFC 252. Jej pogromczynią okazała się Virna Jandiroba. Była to pierwsza zawodniczka, która wygrała z 37-letnią Amerykanką przed czasem.

Zobacz także: Typy na UFC 

Forma obu zawodniczek stoi pod znakiem zapytania. Felice Herrig przez ostatnie cztery lata stoczyła tylko dwie walki. W obu zaprezentowała się słabo. Kowalkiewicz natomiast przegrała aż pięć pojedynków z rzędu. Rzadko zdarza się, że po takiej passie porażek UFC daje kolejne szanse. Obie zawodniczki bez wątpienia są już na finiszu swojej kariery. Polka ma 36 lat, zaś Amerykanka 37. W tym starciu o wyniku może zadecydować dyspozycja dnia i to jak poważnie każda z zawodniczek potraktuje przygotowania. Według nas w tej konfrontacji po raz drugi lepsza okaże się Karolina Kowalkiewicz. Polka, mimo porażek, była w ostatnich latach znacznie bardziej aktywna i już od kilku miesięcy bardzo mocno przygotowuje się w jednym z najlepszych klubów na świecie jakim jest American Top Team. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: KAROLINA KOWALKIEWICZ 

Gdzie obejrzeć walkę Kowalkiewicz - Herrig na UFC Fight Night 207 – transmisje

Gala UFC Fight Night 207 odbędzie się 4 czerwca 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas. Start karty głównej został zaplanowany na 22:00. Kartę wstępną, którą zwieńczy pojedynek Kowalkiewicz - Herrig będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass od godziny 19:00. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Kowalkiewicz - Herrig?  
Karolina Kowalkiewicz i Felice Herrig zmierzą się na gali UFC Fight Night 207, która została zaplanowana na 4 czerwca 2022 roku.
Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?  
Według bukmacherów faworytem jest Felice Herrig, na którą kurs wynosi 1,72.