Mikołaj "Konopskyy" Tylko i Marcin "Xayoo" Majkut zmierzą się na gali FAME MMA 15. Który z zawodników jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Konopskyy vs Xayoo FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na walkę Konopskyy vs Xayoo dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Konopskyy vs Xayoo znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

 

 

Kursy Konopskyy vs Xayoo

Kursy na Konopskyy vs Xayoo, czyli który z zawodników jest faworytem tego ciekawie zapowiadającego się starcia? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają Xayoo. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.08, z kolei triumf debiutującego Konopskiego został oszacowany na 5.75.

Typy Konopskyy vs Xayoo

Typy na Konopskyy vs Xayoo, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Na papierze próżno szukać jakiekolwiek argumenty po stronie Konopskiego, poza warunkami fizycznymi. Xayoo bił się już w FAME MMA i w przekonującym stylu pokonał Nitro. Widać, że posiada smykałkę do sportów uderzanych - walka Konopskyy vs Xayoo odbędzie się w formule K-1.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Konopskyy  będzie musiał więc głównie bazować na przewadze warunków fizycznych, jeśli chodzi o wzrost i zasięg. Wydaje się jednak, że pierwsze konkretniejsze skrócenie dystansu przez Xayoo może być początkiem końca tego pojedynku.