Kolar vs Alan Człowieku, czyli druga walka trzeciej gali High League. Kto jest faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o walkę na High League 3?

Zakłady bukmacherskie Kolar vs Alan Człowieku High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Kolar vs Alan Człowieku na High League 3 dostępne są w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem gali High League od pierwszej edycji tego wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek wskazują, że faworytem jest Kolar. Bukmacherzy nie skreślają jednak jego rywala, gdyż tak naprawdę o umiejętnościach w klatce obu zawodników wiadomo tyle, co nic.

Kursy Kolar vs Alan Człowieku

Kursy na walkę Kolar vs Alan Człowieku faworyzują pierwszego z zawodników. Fortuna wystawiła kurs 1.55 na Kolara, z kolei wygrana rapera została oszacowana na 2.15. Kursy wskazują więc na to, że większe szanse na wygraną ma Kolar, ale jego rywal nie jest skreślany.

Kursy na walkę Kolar vs Alan Człowieku – jak i pozostałe walki gali High League 3 – dostępne są w zakładce MMA -> High League na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Typy Kolar vs Alan Człowieku

Typy na walkę Kolar vs Alan Człowieku, czyli kto wygra ten pojedynek? Choć Kolar ma większe doświadczenie i występował już między innymi w High League, o jego umiejętnościach jeśli chodzi o sporty walki, wiadomo tyle, co nic. Kolar w swoich poprzednich pojedynkach nie pokazał bowiem zbyt wiele.

Zobacz także – karta walk gali High League 3

Kompletnie nic nie wiadomo również o zdolnościach do walki w klatce jego rywala. Przewagą Kolara będzie więc doświadczenie wynikające z wejścia do klatki na dużej gali. Ale czy to wystarczy? Wydaje się, że w pojedynku dwóch niewiadomych, wytypowanie zwycięstwa underdoga brzmi jak dobry pomysł.