Robert Karaś i Adam Josef zmierzą się na gali FAME MMA 14. Który z zawodników jest faworytem tego starcia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Karaś vs Adam Josef FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na walkę Karaś vs Adam Josef na gali FAME MMA 14 przygotował oficjalny sponsor największej polskiej federacji typu freak fight, czyli firma Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic). Kursy na walkę Karaś vs Adam Josef można znaleźć w zakładce Sporty walki -> FAME MMA.

Któremu z zawodników bukmacherzy dają większą szansę na wygraną?

Kursy Karaś vs Adam Josef

Kursy na walkę Karaś vs Adam Josef wskazują na to, że faworytem tego starcia jest drugi z zawodników, czyli popularny ajthepolishamerican. Kurs na jego wygraną wynosi 1.50, z kolei triumf jego rywala został oszacowany na kurs 2.30.

Adam Josef posiada ogromną przewagę warunków fizycznych nad swoim rywalem - zarówno jeśli chodzi o wagę, jak i wzrost. Pojedynek odbędzie się w formule kickboxingu, więc siła w klinczu i różnego rodzaju zwarciach może być kluczowym aspektem. Dlatego też bukmacherzy widzą faworyta w ajthepolishamerican.

Zobacz także - kim jest Karaś?

Typy Karaś vs Adam Josef

Typy Karaś vs Adam Josef, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Na papierze wydaje się, że warto w tym starciu skierować się w stronę underdoga. Co prawda Karaś będzie znacznie lżejszy od swojego rywala, ale nabył on już podstaw, jeśli chodzi o sporty walki, trenując u Przemysława Szyszki. Dodatkowo atutem po stronie triathlonisty będzie z pewnością kondycja.

Zobacz także - kim jest Adam Josef?

Jeśli Karasiowi uda się przetrwać pierwsze minuty walki, podczas których Josef będzie najgroźniejszy, jeśli posiada on smykałkę do sportów walki (a tego nie wiemy, gdyż obaj na FAME MMA 14 debiutują), z pewnością nie będzie na straconej pozycji w drugiej części ich pojedynku.