Jaś Kapela i Ziemowit Kossakowski zmierzą się w pierwszej w historii politycznej walce na gali Prime Show MMA. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Kapela vs Kossakowski Prime Show MMA

Zakłady bukmacherskie na walkę Kapela vs Kossakowski na Prime Show MMA, czyli gdzie można typować ten pojedynek? Oficjalnym sponsorem gali Prime Show MMA jest firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Oznacza to, że tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie Fortuna wystawiają kursy na Prime Show MMA, w tym starcie Kapela vs Kossakowski. Kto jest więc faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o kursy?

Zobacz także - kim jest Jaś Kapela?

Kursy Kapela vs Kossakowski Prime Show MMA

Kursy na walkę Kapela vs Kossakowski na Prime Show MMA wskazują jasno na to, że faworytem jest przedstawiciel prawej strony sceny politycznej, czyli Kossakowski. Kurs na jego wygraną wynosi 1.25, podczas gdy triumf Kapeli oszacowano na 3.55. Nic dziwnego - Kossakowski wydaje się większy i silniejszy od swojego oponenta, dodatkowo na pewno jest znacznie bardziej agresywny, co mieliśmy okazję zauważyć podczas konferencji czy różnego rodzaju wywiadów byłego dziennikarza TVP.

Zobacz także - karta walk pierwszej gali Prime Show MMA

Typy Kapela vs Kossakowski Prime Show MMA

Typy na Kapela vs Kossakowski bez wątpienia będą jednak skłaniać się ku wygranej tego drugiego. Trzeba jednak pamiętać, że to pojedynek dwóch zawodników, którzy nie mieli nigdy do czynienia ze sportami walki. Jeśli ktoś jest fanem grania na underdogów na pojedynki typu freak fight, z pewnością kurs na wygraną Kapeli wydaje się atrakcyjny. Wygląda jednak na to, że posiada on nieznaczne szanse na triumf w tym pojedynku.