Kamerzysta i Kruszwil zmierzą się w walce wieczoru pierwszej gali Prime Show MMA. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Kamerzysta vs Kruszwil Prime Show MMA

Zakłady bukmacherskie na walkę Kamerzysta vs Kruszwil na Prime Show MMA, czyli gdzie można typować ten pojedynek? Oficjalnym sponsorem gali Prime Show MMA jest firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Oznacza to, że tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie Fortuna wystawiają kursy na Prime Show MMA, w tym walkę Kamerzysta vs Kruszwil. Kto jest więc faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o kursy?

Kursy Kamerzysta vs Kruszwil Prime Show MMA

Kursy na walkę Kamerzysta vs Kruszwil na Prime Show MMA wskazują na to, że faworytem jest ten pierwszy. Kurs na jego wygraną wynosi około 1.40, z kolei triumf Kruszwila oszacowano na kurs 2.85. Bukmacherzy jasno wskazują więc na to, że faworytem jest Łukasz Wawrzyniak. Dla wielu może to być zaskoczenie - Kruszwil ma już za sobą wygraną walkę, z kolei Kamerzysta będzie debiutował w klatce. Dodatkowo wygląda na to, że jego przygotowania w dużej mierze opierają się na... spożywaniu alkoholu.

Typy Kamerzysta vs Kruszwil Prime Show MMA

Typy na Kamerzysta vs Kruszwil będą jednak skłaniać się ku wygranej Wawrzyniaka. Mężczyzna jest starszy od swojego rywala i silniejszy pod względem fizycznym. Trudno wskazać płaszczyznę, w której Kruszwil miałby mu zaszkodzić. Skonfliktowani ze sobą panowie zapewne szybko się na siebie rzucą, gdzie przewaga siły Kamerzysty powinna sprawić, że zdominuje on młodszego przeciwnika i wygra z nim przed czasem.

Zobacz także - karta walk pierwszej gali Prime Show MMA