Wszystko wskazuje na to, że Kamerzysta i Ziemowit Kossakowski na gali Prime Show MMA stoczą po dwa pojedynki. Który z zawodników jest wskazywany jako faworyt w ich bezpośrednim starciu, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Kamerzysta vs Kossakowski

Zakłady bukmacherskie na walkę Kamerzysta vs Kossakowski można znaleźć w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Jest to oficjalny sponsor gali Prime Show MMA i jedyny bukmacher, który oferuje kursy na walkę Kamerzysta vs Kossakowski. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek znajdziemy w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Kamerzysta vs Kossakowski

Kursy na walkę Kamerzysta vs Kossakowski wskazują, że faworytem jest pierwszy z zawodników. Trzeba jednak zaznaczyć, że nieznacznym. Nic dziwnego - o umiejętnościach w MMA zarówno jednego, jak i drugiego niewiele wiadomo, a jeśli do ich walki dojdzie, to po ich wcześniejszych starciach - kolejno z Kruszwilem i Jasiem Kapelą. Warto dodać, że walka Kamerzysta vs Kossakowski, jeśli dojdzie do skutku, odbędzie się na gołe pięści, więc krótko mówiąc będzie mogło się w niej zdarzyć dosłownie wszystko.

Typy Kamerzysta vs Kossakowski

Typy na walkę Kamerzysta vs Kossakowski, czyli warto grać na underdoga. Skoro o obu zawodnikach niewiele wiadomo, jeśli ktoś chce obstawiać, z pewnością rozsądniej zainwestować pieniądze w kierunku Kossakowskiego. Jednym z jego atutów będzie fakt, że Kamerzysta do walki z nim przystąpi świeżo po pojedynku z Kruszwilem. Walka Kossakowskiego z Kapelą odbędzie się nieco wcześniej, więc Kossakowski będzie miał znacznie więcej czasu na odpoczynek przed ich bezpośrednim starciem, które najpewniej zakończy się przed czasem.