Krzysztof Jotko to najdłużej walczący Polak w UFC. 32-latek toczy swoje boje w amerykańskiej organizacji nieprzerwanie od 2013 roku. Do klatki powróci 1 października, a jego rywalem będzie 26-letni Brendan Allen. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Jotko – Allen? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Jotko - Allen na UFC Fight Night 211

Zakłady bukmacherskie na walkę Jotko - Allen zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy Betfan. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Jotko - Allen takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Jotko - Allen na UFC Fight Night 211

Kursy na Jotko - Allen, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment według bukmacherów nieznacznym faworytek jest reprezentant Polski. Kurs na Krzysztofa Jotko wynosi 1,70, zaś na triumf Allena 2,15. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Jotko - Allen na UFC Fight Night 211

Krzysztof Jotko w ostatnich sześciu pojedynkach zaliczył aż pięć wygranych. Polak przegrał jedynie z Seanem Stricklandem, który znajduje się obecnie w ścisłej czołówce wagi średniej. W ostatnich dwóch starciach Jotko pokonał Mishę Cirkunova oraz Geralda Meerschaerta. Warto zaznaczyć, że Meerschaert był przed walką z Polakiem na fali trzech zwycięstw z rzędu.

Brendan Allen do UFC trafił trzy lata temu. Od tego czasu stoczył dziewięć pojedynków, siedem wygrał i dwa przegrał. Pogromcami 26-latka okazali się tylko Chris Curtis oraz wcześniej wspomniany Sean Strickland. W obu tych starciach Allen został pokonany przed czasem. Po porażce z Curtisem zawalczył dwukrotnie wygrywając z Samem Alvey i Jacobem Malkounem.

Zobacz także: Typy na UFC 

Zdecydowanie więcej w tym pojedynku zdaje się być po stronie Krzysztofa Jotko. Polak jest znacznie bardziej doświadczony i w ostatnim czasie pokonywał lepszych zawodników. Dobrym odnośnikiem mogą być też pojedynki z Seanem Stricklandem. Zarówno Jotko jak i Allen przegrali, jednak Amerykanin już w drugiej rundzie przez TKO, a nasz reprezentant dopiero na punkty. W tym starciu stawiamy na Polaka. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: KRZYSZTOF JOTKO 

Gdzie obejrzeć walkę Jotko - Allen na UFC Fight Night 211 – transmisje

Gala UFC Fight Night 211 odbędzie się w nocy z 1 na 2 października 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie UFC Apex w Las Vegas w stanie Nevada. Start karty wstępnej, na której zobaczymy pojedynek Jotko - Allen został zaplanowany na godzinę 22:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.


Kiedy odbędzie się walka Jotko - Allen?  
Krzysztof Jotko i Brendan Allen zmierzą się na gali UFC Fight Night 211, która rozpocznie się w nocy z 1 na 2 października 2022 roku.
Kogo w ostatnim pojedynku pokonał Krzysztof Jotko?  
Krzysztof Jotko w ostatniej walce wygrał z Geraldem Meerschaertem.