Po ponad dwuletniej przerwie do oktagonu UFC powróci Joanna Jędrzejczyk. Była mistrzyni kategorii słomkowej zmierzy się w rewanżowym boju z Weili Zhang. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Jędrzejczyk - Zhang 2? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Jędrzejczyk - Zhang 2 na UFC 275

Zakłady bukmacherskie na walkę Jędrzejczyk - Zhang 2 zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Jędrzejczyk - Zhang 2 takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Jędrzejczyk - Zhang 2 na UFC 275

Kursy na Jędrzejczyk - Zhang 2, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że to większe szanse na zwycięstwo ma Weili Zhang. Nie jest to jednak zaskoczenie. Chinka wygrała pierwsze starcie, a także w przeciwieństwie do Polki jest cały czas w treningu i regularnie toczy swoje pojedynki. Kurs na wygraną Weili Zhang wynosi 1,60, zaś na triumf Joanny Jędrzejczyk 2,34. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Jędrzejczyk - Zhang 2 na UFC 275

Joanna Jędrzejczyk po ostatniej porażce z Weili Zhang przez długi czas upierała się, że do oktagonu powróci tylko w walce mistrzowskiej. Ponoć takie zapewnienie dał jej szef organizacji Dana White. Czas jednak pokazał, że aby zawalczyć o pas, Polka musi najpierw udanie zrewanżować się 32-letniej Chince.

Zobacz także: Kim jest Joanna Jędrzejczyk?

Weili Zhang po wygranej z Jędrzejczyk stoczyła dwa ekscytujące starcia z Rose Namajunas. W obu jednak poległa. W pierwszej walce została znokautowana już po 78 sekundach. Drugie starcie było już znacznie bardziej wyrównane. Po pięciorundowej batalii ponownie lepsza okazała się Amerykanka, która wygrała przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Zobacz także: Typy na UFC 

Pierwsze starcie Jędrzejczyk vs Zhang było niezwykle wyrównane. Ostateczni starcie to wygrała Chinka. Jednak od tamtej walki minęło już ponad dwa lata. Czas niewątpliwie działa na niekorzyść Polki, która jest starsza od Zhang. Wydaje się też, że Chinka lepiej przepracowała ten czas. Dzięki dwóm pojedynkom z Rose Namajunas można mieć pewność, że cały czas trenowała na pełnych obrotach. Natomiast jeśli chodzi o Jędrzejczyk to można odnieść wrażenie, że przez ostatnie dwa lata bardziej skupiła się na zarabianiu pieniędzy poza klatką, bowiem mogliśmy ją zobaczyć w wielu reklamach bądź w telewizyjnych show. Bez wątpienia również trenowała, jednak przez brak zaplanowanej walki można odnieść wrażenie, że nie tak intensywnie jak Zhang. W tej walce stawiamy na młodszą Chinkę, która powinna wygrać to starcie bardziej przekonująco niż poprzednie. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: WEILI ZHANG 

Kurs: 1,55 

Gdzie obejrzeć walkę Jędrzejczyk - Zhang 2 na UFC 275 – transmisje

Gala UFC 275 odbędzie się 11 czerwca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Singapore Indoor Stadium w Kallang w Singapurze. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Jędrzejczyk - Zhang 2 rozpocznie się o godzinie 4:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Jędrzejczyk - Zhang 2?
Joanna Jędrzejczyk i Weili Zhang zmierzą się na gali UFC 275, która odbędzie się 11 czerwca 2022 roku.
Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów?
Według bukmacherów nieznacznym faworytem jest Weili Zhang, na którą kurs wynosi 1,60.