Walka Japczan vs Pasut będzie jednym z najciekawszych starć na gali FAME MMA 13. Kto jest faworytem w starciu twórcy, który niedawno został gwiazdą internetu z twórcą, który kilka lat temu był na szczycie YouTube w Polsce?

Zakłady bukmacherskie Japczan vs Pasut FAME MMA 13

Zakłady bukmacherskie Japczan vs Pasut na FAME MMA 13, czyli gdzie można typować to zdarzenie? Podobnie jak to miało miejsce przy okazji poprzednich gal FAME MMA, również pierwsze wydarzenie tej organizacji w 2022 roku można obstawić w firmie Betlic, która jest oficjalnym sponsorem największej polskiej federacji typu freak fight. Kto jest więc faworytem walki Japczan vs Pasut?

Zobacz także – kod promocyjny Betclic.

Kursy Japczan vs Pasut FAME MMA 13

Kursy na walkę Japczan vs Pasut na FAME MMA 13 znajdziemy w zakładce Sztuki Walki na stronie lub w aplikacji mobilnej Betlic. Bukmacherzy jasno wskazują, że to Japczan jest faworytem tego starcia. Nic dziwnego - za nim debiutancki, wygrany pojedynek z Bonusem BGC na gali High League, a także znacznie dłuższy staż treningowy. Co prawda po starciu z Łazarskim Gladiatorem popularny streamer długo pauzował z powodu kontuzji dłoni, jednak i tak nie ulega wątpliwości, że zarówno doświadczenie, jak i przewaga w warunkach fizycznych będą po jego stronie.

Typy Japczan vs Pasut FAME MMA 13

Typy Japczan vs Pasut, czyli... czy na pewno Japczan zaprezentował się na tyle dobrze w walce z Bonusem, żeby być aż tak sporym faworytem? Wydaje się, że kurs na Pasuta, trenującego na co dzień u trenera Szyszki w Uniq Fight Club, jest co najmniej atrakcyjny. O umiejętnościach obu wiemy niewiele, poza tym, że Japczan zdołał wypunktować Bonusa BGC. Być może Pasut, podkreślający na każdym kroku, że jest niezwykle ambitny i pracowity, przyswoi podstawy MMA na tyle, żeby poradzić sobie z popularnym streamerem?