Jakub "Hecman" Rygiel i Dawid "Ambro" Ambroziak zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Hecman vs Ambro Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Hecman vs Ambro na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Hecman vs Ambro

Kursy na walkę Hecman vs Ambro, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Sugerując się kursami, zdecydowanym faworytem tego starcia jest Ambro. Kurs na wygraną byłego zawodnika FAME MMA wynosi 1.20, podczas gdy triumf Hecmana oszacowano na kurs 3.60.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Hecman vs Ambro

Typy na walkę Hecman vs Ambro, czyli kto wygra ten pojedynek? Trzeba pamiętać, że jest to walka w boksie. Hecman jest znacznie większy od swojego rywala - jest cięższy, wyższy i ma lepsze warunki fizyczne. Problem w tym, że w swojej debiutanckiej walce... nie potrafił zadać ciosu. Mobilny i dynamiczny Ambro powinien więc "wypykać" Hecmana i spokojnie wygrać ze statycznym przeciwnikiem.

Zobacz także - kim jest Hecman?