Fagata i Monika Kociołek zmierzą się w walce na gali FAME MMA 14. Kto jest faworytką głośnego starcia kobiet?

Zakłady bukmacherskie Fagata vs Kociołek FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na Fagata vs Kociołek, czyli kto jest faworytką walki dwóch byłych uczestniczek projektu Team X? Bukmacherzy mają wątpliwości - faworytką co prawda jest Agata Fąk, czyli popularna Fagata, ale debiutująca w klatce FAME MMA Monika Kociołek nie jest z góry skazywana na porażkę.

Kursy Fagata vs Kociołek

Kursy Fagata vs Kociołek na FAME MMA 14 wskazują, że na papierze ten pojedynek powinien być całkiem wyrównany. Wygrana Fagaty została oszacowana przez pracowników firmy Betclic na kurs 1.60, z kolei triumf Kociołek - 2.10.

Zobacz także – kod promocyjny Betclic

W teorii faworytką jest więc bardziej doświadczona Fagata, ale z racji tego, że w swojej pierwszej walce zaprezentowała tyle, co nic, debiutująca Kociołek nie jest bez szans. O drugiej z zawodniczek wszak nie wiemy nic, jeśli chodzi o jej możliwości i umiejętności w MMA.

Typy Fagata vs Kociołek

Typy na Fagata vs Kociołek, czyli kto wygra tę walkę? Wygląda na to, że większe doświadczenie w treningach MMA ma Fagata. Przypomnijmy - Fąk ma za sobą walkę na gali High League 2, podczas której szybko przegrała z Lexy. Nie wiemy jednak, czy Kociołek nie rozpoczęła treningów znacznie szybciej, szykując się do debiutu.

Zobacz także - kim jest Monika Kociołek?

Przewidzenie tego, kto wygra walkę Fagata vs Kociołek, jest niemal niemożliwe, co zresztą dobrze oddają kursy. Lexy w debiucie nie pokazała nic, Mona jest jedną wielką niewiadomą. Podczas FAME MMA 14 przekonamy się, która z popularnych influencerek posiada większe predyspozycje do tego sportu.