W jednej z głównych walk gali UFC 281 zobaczymy starcie kobiet. O pas wagi słomkowej zmierzą się aktualna mistrzyni, Carla Esparza, a także była czempionka, Weili Zhang. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Esparza vs Zhang? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Esparza vs Zhang na UFC 281

Zakłady bukmacherskie na walkę Esparza vs Zhang zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Esparza vs Zhang takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Esparza vs Zhang na UFC 281

Kursy na Esparza vs Zhang, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że zdecydowanie większe szanse na triumf ma pretendentka do pasa – Weili Zhang. Kurs na zwycięstwo Chinki wynosi 1,24, a na wygraną obecnej mistrzyni, Carli Esparzy, 4,06. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Esparza vs Zhang na UFC 281

Carla Esparza wygrała sześć poprzednich pojedynków, a w ostatniej nieoczekiwanie pokonała faworyzowaną Rose Namajunas i po blisko 8 latach powróciła na tron wagi słomkowej. Weili Zhang natomiast wróciła na zwycięskie tory wygraną z Joanną Jędrzejczyk podczas gali UFC 275. Wcześniej jednak zaliczyła dwie porażki z rzędu z Namajunas.

Zobacz także: Typy na UFC  

W tej walce stawiamy na Chinkę. Esparza odebrała pas Namajunas po bezbarwnej walce. Wygrała przez niejednogłośną decyzję. W nadchodzącej walce wszystkie atuty zdają się być po stronie Zhang, bowiem 33-latka jest młodsza i dysponuje znacznie mocniejszym ciosem. Wydaje się, że powinna przełamać Amerykankę i zwyciężyć przed czasem. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: WEILI ZHANG PRZED CZASEM  

Gdzie obejrzeć walkę Esparza vs Zhang na UFC 281 – transmisje

Gala UFC 281 odbędzie się w nocy z 12 na 13 listopada 2022 roku. Gospodarzem wydarzenie będzie Madison Square Garden w Nowym Jorku, a start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Esparza vs Zhang został zaplanowany na godzinę 4:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.


Gdzie można znaleźć typy na walkę Esparza vs Zhang? 
Typy na Esparza vs Zhang można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia.
Na kogo w walce Esparza vs Zhang są niższe kursy? 
Niższe kursy w tym pojedynku są na Weili Zhang i oscylują one w okolicy 1,25.