Na gali UFC 269 dojdzie do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy Leonem Edwardsem a Jorge Masvidalem. W walce tej z pewnością nie zabraknie emocji, ponieważ pomiędzy zawodnikami iskrzy już od dłuższego czasu. Teraz będą mieli okazję, aby rozwiązać swój konflikt w klatce. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Edwards – Masvidal? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Edwards – Masvidal na UFC 269

Zakłady bukmacherskie na walkę Edwards – Masvidal znajdziemy już u większości dostępnych bukmacherów. Na ten moment możemy je wyszukać między innymi w Betclic, Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu nie znajdziemy dodatkowych zakładów bukmacherskich na Edwards – Masvidal takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Obecnie można jedynie skupić się na końcowym wyniku walki. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy Edwards – Masvidal na UFC 269

Pojedynek pomiędzy Leonem Edwardsem a Jorge Masvidalem od samego ogłoszenia wywołuje duże emocje wśród kibiców. Duża część fanów wierzy, że “Gamebred” zdoła zwyciężyć po raz 36 w karierze. Bukmacherzy nie mają jednak wątpliwości, że faworytem tego starcia jest niepokonany od blisko sześciu lat Leon Edwards. Na zwycięstwo 30-latka kursy kształtują się w okolicy 1,50, zaś na wygraną Masvidala 2,30. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Edwards – Masvidal na UFC 269

Leon Edwards ostatni raz przegrał w grudniu 2015 roku. Jego pogromcą był obecny mistrz UFC w wadze półśredniej, Kamaru Usman. Od tamtego czasu Jamajczyk stoczył dziesięć pojedynku i wygrał dziewięć z nich. Walka z Belalem Muhammadem została ogłoszona jako “no contest”. Wydaje się, że jeśli 30-latek pokona Jorge Masvidala już nic i nikt nie stanie mu na drodze do walki o tytuł mistrzowski. Jednak jakie są jego szanse w starciu z zawodnikiem z Miami?

Zobacz także: Typy na UFC 

Edwards z pewnością nie będzie chciał się wdawać w chaotyczne wymiany z Masvidalem. To właśnie w takich momentach walki swoich szans będzie upatrywał “Gamebred”. Pod znakiem zapytania stoi jednak odporność na ciosy 36-latka po potwornym nokaucie jaki zafundował mu w ostatnim starciu Kamaru Usman. Leon Edwards najprawdopodobniej będzie starał się zamęczyć rywala przy siatce oraz zapasami. Jamajczyk powinien być silniejszy od Masvidala. Jeśli “Rocky” zdoła uniknąć agresywnych ciosów przeciwnika to wydaje się, że jest w stanie pokonać “Gamebreda” na pełnym dystansie.

Typ: LEON EDWARDS PRZEZ DECYZJĘ 

Gdzie obejrzeć walkę Edwards – Masvidal na UFC 269 – transmisje

Gala UFC 269 odbędzie się 11 grudnia 2021 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie T-Mobile Arena w Las Vegas. Start karty głównej, na której odbędzie się pojedynek Edwards – Masvidal, zaplanowany został na godzinę 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej najprawdopodobniej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Leon Edwards - Jorge Masvidal? 
Leon Edwards - Jorge Masvidal zmierzą się na gali UFC 269, która rozpocznie się odbędzie się 11 grudnia 2021 roku. Karta główna, na której odbędzie się ten pojedynek rozpocznie się o godzinie 4:00.
2. Kiedy po raz ostatni przegrał Leon Edwards? 
Leon Edwards ostatni raz poniósł porażkę w 2015 roki kiedy okazał się słabszy od Kamaru Usmana.