Rafael dos Anjos do klatki UFC powróci po ponad rocznej przerwie. Przeciwnikiem byłego mistrza wagi lekkiej miał być będący na fali pięciu zwycięstw z rzędu Rafael Fiziev. 28-latek wypadł jednak z pojedynku przez problemy zdrowotne. Nowym rywalem Brazylijczyka został Renato Moicano. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę dos Anjos - Moicano? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie na dos Anjos – Moicano na UFC Fight Night 201

Zakłady bukmacherskie na walkę dos Anjos - Moicano zostały już upublicznione przez bukmacherów, między innymi przez Fortunę. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na dos Anjos - Moicano takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na dos Anjos - Moicano na UFC Fight Night 201

Na ten moment legalni bukmacherzy uważają, że faworytem pojedynku jest Rafael dos Anjos. 37-latek jest po pełnym obozie przygotowawczym, zaś jego przeciwnik dowiedział się o pojedynku z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem co na pewno odbije się na jego dyspozycji. Na zwycięstwo dos Anjosa kursy kształtują się w okolicy 1,55, zaś na wygraną Moicano 2,45. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na dos Anjos - Moicano na UFC Fight Night 201

Rafael dos Anjos do klatki UFC powróci po 15 miesiącach. W swoim ostatnim pojedynku przez niejednogłośną decyzję pokonał Paula Feldera. Mimo tego, że jeden z sędziów wypunktował starcie dla Amerykanina to według większości ekspertów Brazylijczyk wygrał zdecydowanie. Starcie z Felderem było dla dos Anjosa powrotem do dywizji lekkiej po czterech latach. Przez ten czas stoczył osiem walk w wadze półśredniej. Cztery z nich wygrał i tyle samo przegrał.

Renato Moicano na walkę na UFC 272 zdecydował się na pięć dni przed galą. Brazylijczyk wygrał trzy z ostatnich czterech starć. Co ciekawe, jedyną porażkę w tych pojedynkach zafundował mu początkowy rywal dos Anjosa, Rafael Fiziev. Ostatni raz w klatce Moicano widziany był trzy tygodnie temu podczas UFC 271. Wtedy to, już w pierwszej rundzie poddał Alexandra Hernandeza.

Zobacz także: Typy na UFC  

W tym pojedynku ogromne znaczenie powinno odegrać przygotowanie. Rafael dos Anjos już od wielu tygodni szykuje się do konfrontacji z rankingową “jedenastką”, Rafaelem Fizievem. Przez to wydaje się oczywiste, że będzie w bardzo wysokiej formie. Dyspozycja Moicano jest niewiadomą. 32-latek z pewnością jest w treningu, jednak wątpliwe, aby znajdował się w szczycie formy. Dos Anjos, mimo długiej przerwy od startów, w dalszym ciągu jest jednym z czołowych zawodników wagi lekkiej na świecie. Biorąc pod uwagę doświadczenie, wybitne jiu-jitsu i pełny okres przygotowawczy stawiamy w tej walce na starszego z Brazylijczyków. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: RAFAEL DOS ANJOS  

Kurs: 1,55 

Gdzie obejrzeć walkę dos Anjos - Moicano na UFC Fight Night 201 – transmisje

Gala UFC 272 odbędzie się 5 marca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie T-Mobile Arena w Las Vegas w Nevadzie. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek dos Anjos – Moicano odbędzie się o godzinie 4:00 polskiego czasu. Całą galę UFC 272, od północy, wyemituje Polsat Sport. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Rafael dos Anjos – Renato Moicano?  
Rafael dos Anjos i Renato Moicano zmierzą się ze sobą na gali UFC 272, która odbędzie się 5 marca 2022 roku.
2. Kto według bukmacherów jest faworytem w tym pojedynku? 
Faworytem tego pojedynku jest Rafael dos Anjos, na którego kursy wynoszą około 1,55.