Rafael dos Anjos i Rafael Fiziev byli już dwukrotnie zestawiani. Początkowo mieli zmierzyć się w lutym tego roku, a później na UFC 272 w marcu. Walki te nie doszły do skutku, natomiast amerykańska organizacja postanowiła po raz trzeci podjąć próbę doprowadzenia do pojedynku obu zawodników. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę dos Anjos - Fiziev? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie na dos Anjos - Fiziev na UFC on ESPN 39

Zakłady bukmacherskie na walkę dos Anjos - Fiziev upublicznili już polscy bukmacherzy, między innymi Betclic czy Betfan. Jako że do walki nie pozostało wiele czasu znajdziemy również dodatkowe zakłady bukmacherskie na dos Anjos - Fiziev takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na dos Anjos - Fiziev na UFC on ESPN 39

Kursy na dos Anjos - Fiziev, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że większe szanse na zwycięstwo ma Fiziev. Kurs na wygraną zawodnika z Kirgistanu wynosi 1,44, zaś na triumf dos Anjosa 2,80. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na dos Anjos - Fiziev na UFC on ESPN 39

Rafael dos Anjos udanie powrócił do klatki UFC po 15 miesiącach przerwy. W swoim ostatnim pojedynku, na dystansie pięciu rund, jednogłośnie pokonał Renato Moicano. Dla 37-letniego Brazylijczyka była to druga z rzędu wygrana po powrocie do wagi lekkiej. Wcześniej stoczył osiem walk w dywizji półśredniej gdzie cztery starcia zwyciężył i tyle samo przegrał.

Rafael Fiziev jest obecnie na fali pięciu wygranych z rzędu. Kirgiski zawodnik swoją wartość udowodnił zwłaszcza w ostatnim pojedynku, kiedy to znokautował Brada Ridella fenomenalnym obrotowym kopnięciem. Warto też zaznaczyć, że 28-latek za cztery swoje ostatnie walki otrzymywał bonusy za występ wieczoru, a także za walkę wieczoru.

Zobacz także: Typy na UFC  

Dos Anjos najlepsze lata ma już za sobą. Nadal jest on jednak niezwykle groźnym i twardym zawodnikiem. Po stronie Fizieva będzie z pewnością fenomenalna stójka. Jednak należy mieć na uwadze, że dos Anjos również posiada bardzo wysokie umiejętności jeśli chodzi o walkę kickbokserską. Dodatkowo na korzyść Brazylijczyka zdecydowanie będzie działać doświadczenie oraz umiejętności parterowe. Uważamy, że to dos Anjos jest zawodnikiem bardziej kompletnym dzięki czemu uda mu się pokonać Fizieva. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: RAFAEL DOS ANJOS

Gdzie obejrzeć walkę dos Anjos - Fiziev na UFC on ESPN 39 – transmisje

Gala UFC on ESPN 39 odbędzie się 9 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie UFC Apex w Las Vegas w Nevadzie. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek dos Anjos - Fiziev został zaplanowany na godzinę 3:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Rafael dos Anjos - Rafael Fiziev?   
Rafael dos Anjos i Rafael Fiziev zmierzą się ze sobą na gali UFC on ESPN 39, która została zaplanowana na 9 lipca 2022 roku.
Kogo w ostatnim pojedynku pokonał Rafael dos Anjos?  
W ostatniej walce dos Anjos wygrał z Renato Moicano.