Na gali UFC 274 dojdzie do niezwykle interesującego pojedynku w wadze lekkiej. Po roku przerwy do oktagonu powróci Tony Ferguson. Jego przeciwnikiem będzie Michael Chandler. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Chandler - Ferguson? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Chandler - Ferguson na UFC 274

Zakłady bukmacherskie na walkę Chandler - Ferguson zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Chandler - Ferguson takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Chandler - Ferguson na UFC 274

Kursy na Chandler - Ferguson, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma były mistrz Bellatora. Kurs na wygraną Michaela Chandlera wynosi 1,23, zaś na triumf Tony’ego Fergusona 4,17. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Chandler - Ferguson na UFC 274

Michael Chandler miał bardzo mocne wejście do UFC. W pierwszej walce bardzo szybko rozprawił się z Danem Hookerem. Jednak po tym starciu Amerykanin zanotował dwie porażki. Najpierw przegrał z Charlesem Oliveirą, a później po niesamowitej batalii z Justinem Gaethje. Tony Ferguson natomiast wydaje się być w sporym kryzysie. Ostatni raz “El Cucuy” zwyciężył w czerwcu 2019 roku. Po zwycięstwie z Donaldem Cerrone Ferguson przegrywał kolejno z Justinem Gaethje, Charlesem Oliveirą oraz Beneilem Dariushem.

Zobacz także: Typy na UFC 

Obaj zawodnicy przystąpią do tej walki po porażkach. Jednak Chandler i Ferguson przegrywali w zupełnie innym stylu. Były mistrz Bellatora był bardzo bliski pokonania w pierwszej rundzie Charlesa Oliveira, a pojedynek z Justinem Gaethje był niezwykle wyrównana. "El Cucuy” natomiast w trzech ostatnich walkach został całkowicie zdominowany przez swoich rywali. Wydaje się, że bardzo dużo zdrowia Fergusonowi zabrało starcie z Gaethje, który rozbijał go przez blisko 25 minut. Typując ten pojedynek zgadzamy się z opinią bukmacherów i stawiamy na zwycięstwo Chandlera. 35-latek wydaje się być mniej wyeksploatowany i wciąż głodny zwycięstw czego niestety nie widać w ostatnim czasie po Fergusonie. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: MICHAEL CHANDLER

Gdzie obejrzeć walkę Chandler - Ferguson na UFC 274 – transmisje

Gala UFC 274 została zaplanowana na 7 maja 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Footprint Center w Phoenix w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Chandler - Ferguson, został zaplanowany na godzinę 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Chandler - Ferguson? 
Michael Chandler i Tony Ferguson zmierzą się na gali UFC 274, która rozpocznie się 7 maja 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Michael Chandler, na którego kurs wynosi 1,23.