Walka pomiędzy Jaredem Cannonierem a Dereckiem Brunsonem prawdopodobni wyłoni kolejnego pretendeta do walki o tytuł mistrzowski w kategorii średniej. Będzie to w końcu pojedynek numeru 3 i 4 w rankingu UFC. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Cannonier - Brunson? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Cannonier - Brunson na UFC 271

Zakłady bukmacherskie na walkę Cannonier - Brunson zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Cannonier - Brunson takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy Cannonier - Brunson na UFC 271

Na ten moment legalni bukmacherzy nie mają wątpliwości, że faworytem tego pojedynku jest Jared Cannonier. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1,50, zaś na wygraną Dereka Brunsona kursy oscylują w okolicach 2,60. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Cannonier - Brunson na UFC 271

Jared Cannonier po dwóch porażkach, z Janem Błachowiczem oraz Dominickiem Reyesem, zdecydował przenieść się do kategorii średniej. Od tamtego momentu radzi sobie bardzo dobrze. W nowej dla siebie dywizji w pięciu walkach poniósł tylko jedną porażkę. Pogromcą “The Killa Gorilla” okazał się Robert Whittaker, który bardzo przekonująco wygrał na punkty. W swojej ostatniej walce Cannonier pokonał Kevina Gasteluma. Walka była wyrównana, jednak po pięciu rundach każdy z sędziów punktował na korzyść Cannoniera. Należy jednak pamiętać, że bilans ostatnich sześciu walk Gasteluma to 1-5.

Derek Brunson ma na swoim koncie pięć wygranych z rzędu. Ostatnim pogromcą 37-latka był obecny mistrz UFC w wadze średniej, Israel Adesanya. Wyjątkowo cenne były dwa ostatnie zwycięstwa Brunsona. W marcu zdominował zapaśniczo i w pięciorundowym pojedynku zdecydowanie pokonał Kevina Hollanda, a we wrześniu już w trzeciej rundzie poddał Darrena Tilla.

Zobacz także: Typy na UFC

Obaj zawodnicy mają za sobą dobry okres, jednak wydaje się, że to Brunson w ostatnim czasie pokonywał lepszych rywali, a przede wszystkim robił to w bardziej przekonujący sposób. Umiejętności zapaśnicze i kontrola w parterze 37-latka naprawdę robi wrażenie. To właśnie w tej płaszczyźnie powinien mieć największą przewagę nad Cannonierem. Należy również pamiętać, że Brunson posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Wydaje się, że nawet jeśli na początku pojedynku Cannonier będzie udanie bronił się przed sprowadzeniami, to na przestrzeni pięciu rund Brunson zdoła kilkukrotnie przewrócić rywala co pozwoli mu odnieść szóstą wygraną z rzędu. W tej walce stawiamy na Dereka Brunsona. Przy okazji typowania tej walki warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: DEREK BRUNSON

Gdzie obejrzeć walkę Cannonier - Brunson na UFC 271 – transmisje

Gala UFC 271 odbędzie się 12 lutego 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Toyota Center w Houston. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Cannonier - Brunson został zaplanowany na 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Cannonier - Brunson?
Jared Cannonier i Derek Brunson zmierzą się na gali UFC 271, która została zaplanowana na 12 lutego 2022 roku.
2. Z kim w ostatnich dwóch walkach wygrał Derek Brunson?
W ostatnich dwóch pojedynkach Brunson wygrał z Kevinem Hollandem i Darenem Tillem.